Wyniki klasy okręgowej w sezonie 2020/2021

czwartek, 22 październik 2020
LKS Goleszów 2 : 4 RKS Chybie
16:00
środa, 21 październik 2020
KP Skoczów 6 : 1 LKS Puńców
16:00
niedziela, 11 październik 2020
LKS Pogórze 1 : 1 RKS Chybie
11:00
sobota, 10 październik 2020
LKS Goleszów 1 : 8 WSS Wisła
15:00
LKS Strumień 5 : 3 LKS Pruchna
15:00
LKS Drogomyśl 1 : 0 KKS Zebrzydowice
15:00
niedziela, 4 październik 2020
LKS Pruchna 0 : 2 KP Skoczów
15:00
KKS Zebrzydowice 4 : 0 LKS Goleszów
11:00
sobota, 3 październik 2020
LKS Puńców 0 : 3 LKS Drogomyśl
15:00
RKS Chybie 1 : 4 LKS Strumień
15:00
WSS Wisła 3 : 1 LKS Pogórze
15:00
sobota, 26 wrzesień 2020
LKS Goleszów 1 : 2 LKS Pogórze
16:00
LKS Strumień 1 : 11 WSS Wisła
16:00
KP Skoczów 5 : 1 RKS Chybie
16:00
KKS Zebrzydowice 2 : 6 LKS Puńców
16:00
LKS Drogomyśl 8 : 2 LKS Pruchna
11:00
niedziela, 20 wrzesień 2020
LKS Puńców 4 : 0 LKS Goleszów
16:00
sobota, 19 wrzesień 2020
KKS Zebrzydowice 4 : 1 LKS Pruchna
16:00
LKS Drogomyśl 7 : 1 RKS Chybie
16:00
KP Skoczów 6 : 0 WSS Wisła
16:00
LKS Strumień 4 : 1 LKS Pogórze
16:00
środa, 16 wrzesień 2020
LKS Puńców 0 : 3 KP Skoczów
17:00
niedziela, 13 wrzesień 2020
LKS Pruchna 0 : 4 LKS Puńców
16:00
sobota, 12 wrzesień 2020
LKS Goleszów 3 : 1 LKS Strumień
16:00
WSS Wisła 2 : 4 LKS Drogomyśl
16:00
RKS Chybie 0 : 1 KKS Zebrzydowice
16:00
LKS Pogórze 2 : 1 KP Skoczów
14:00
sobota, 5 wrzesień 2020
LKS Pruchna 3 : 0 LKS Goleszów
16:00
LKS Puńców 5 : 0 RKS Chybie
16:00
KKS Zebrzydowice 2 : 3 WSS Wisła
16:00
LKS Drogomyśl 6 : 0 LKS Pogórze
16:00
KP Skoczów 2 : 2 LKS Strumień
16:00
niedziela, 30 sierpień 2020
LKS Pogórze 1 : 5 KKS Zebrzydowice
16:00
sobota, 29 sierpień 2020
LKS Strumień 1 : 3 LKS Drogomyśl
17:00
WSS Wisła 0 : 4 LKS Puńców
17:00
RKS Chybie 1 : 2 LKS Pruchna
17:00
LKS Goleszów 2 : 3 KP Skoczów
16:00
niedziela, 23 sierpień 2020
LKS Pruchna 3 : 2 WSS Wisła
16:00
sobota, 22 sierpień 2020
RKS Chybie 4 : 1 LKS Goleszów
17:00
LKS Puńców 7 : 1 LKS Pogórze
17:00
KKS Zebrzydowice 0 : 0 LKS Strumień
17:00
LKS Drogomyśl 3 : 4 KP Skoczów
17:00
niedziela, 16 sierpień 2020
LKS Pogórze 3 : 0 LKS Pruchna
11:00
sobota, 15 sierpień 2020
KP Skoczów 5 : 0 KKS Zebrzydowice
17:00
LKS Strumień 1 : 1 LKS Puńców
17:00
WSS Wisła 3 : 0 RKS Chybie
17:00
LKS Goleszów 0 : 3 LKS Drogomyśl
11:00
niedziela, 9 sierpień 2020
LKS Pruchna 7 : 1 LKS Strumień
16:00
sobota, 8 sierpień 2020
WSS Wisła 3 : 2 LKS Goleszów
17:00
RKS Chybie 6 : 3 LKS Pogórze
17:00
KKS Zebrzydowice 3 : 3 LKS Drogomyśl
17:00
niedziela, 2 sierpień 2020
LKS Pogórze 0 : 2 WSS Wisła
11:00
sobota, 1 sierpień 2020
LKS Drogomyśl 2 : 2 LKS Puńców
17:00
KP Skoczów 12 : 0 LKS Pruchna
17:00
LKS Strumień 2 : 0 RKS Chybie
17:00
LKS Goleszów 2 : 4 KKS Zebrzydowice
16:00
niedziela, 26 lipiec 2020
LKS Pruchna 0 : 2 LKS Drogomyśl
16:00
LKS Pogórze 1 : 1 LKS Goleszów
11:00
sobota, 25 lipiec 2020
WSS Wisła 3 : 1 LKS Strumień
17:00
RKS Chybie 1 : 6 KP Skoczów
17:00
LKS Puńców 2 : 1 KKS Zebrzydowice
17:00

sobota, 24 październik 2020
WSS Wisła vs LKS Pruchna
15:00
KP Skoczów vs LKS Drogomyśl
15:00
niedziela, 25 październik 2020
LKS Pogórze vs LKS Puńców
11:00
środa, 4 listopad 2020
KKS Zebrzydowice vs KP Skoczów
15:00

Najnowsze ogłoszenia

Nowo otwarty sklep

fitcenter-300-100
Miejscowość: Strumień
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…