Wyniki klasy okręgowej w sezonie 2020/2021

Tabela klasy okręgowej gr. Skoczów

Poz. Zespół / Drużyna M Pkt B+ B-
1. KP Skoczów 18 46 80 19
2. LKS Puńców 18 36 60 25
3. WSS Wisła 18 35 57 36
4. LKS Drogomyśl 18 34 63 32
5. KKS Zebrzydowice 18 25 37 33
6. LKS Strumień 18 20 34 53
7. LKS Pogórze 18 15 23 53
8. LKS Pruchna 18 15 25 61
9. RKS Chybie 18 13 28 60
10. LKS Goleszów 18 10 23 58


Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień

  • Urbańczyk Marcin (8)
  • Wojtków Bartosz (5)
  • Pryczek Artur (4)
  • Bednarek Marcin (2)
  • Indyk Dariusz (2)

sobota, 28 listopad 2020
LKS Drogomyśl 3 : 3 LKS Strumień
14:00
sobota, 21 listopad 2020
LKS Drogomyśl 4 : 1 LKS Goleszów
14:00
LKS Puńców 5 : 0 LKS Strumień
14:00
LKS Pruchna 1 : 0 LKS Pogórze
14:00
RKS Chybie 1 : 2 WSS Wisła
14:00
niedziela, 15 listopad 2020
LKS Pruchna 0 : 1 KKS Zebrzydowice
14:00
LKS Pogórze 0 : 2 LKS Strumień
11:00
sobota, 14 listopad 2020
LKS Goleszów 0 : 2 LKS Puńców
14:00
RKS Chybie 2 : 5 LKS Drogomyśl
14:00
WSS Wisła 1 : 2 KP Skoczów
14:00
środa, 11 listopad 2020
LKS Strumień 2 : 3 LKS Goleszów
14:00
KP Skoczów 5 : 1 LKS Pogórze
14:00
LKS Drogomyśl 2 : 4 WSS Wisła
14:00
KKS Zebrzydowice 6 : 1 RKS Chybie
14:00
LKS Puńców 6 : 0 LKS Pruchna
14:00
niedziela, 8 listopad 2020
LKS Pogórze 3 : 3 LKS Drogomyśl
11:00
sobota, 7 listopad 2020
LKS Goleszów 2 : 0 LKS Pruchna
14:00
RKS Chybie 1 : 3 LKS Puńców
14:00
WSS Wisła 1 : 1 KKS Zebrzydowice
14:00
LKS Strumień 2 : 5 KP Skoczów
14:00
środa, 4 listopad 2020
KKS Zebrzydowice 0 : 3 KP Skoczów
14:00
sobota, 31 październik 2020
KP Skoczów 6 : 2 LKS Goleszów
14:00
KKS Zebrzydowice 1 : 2 LKS Pogórze
14:00
LKS Puńców 4 : 4 WSS Wisła
14:00
LKS Pruchna 2 : 3 RKS Chybie
14:00
niedziela, 25 październik 2020
LKS Pogórze 1 : 4 LKS Puńców
11:00
sobota, 24 październik 2020
WSS Wisła 5 : 1 LKS Pruchna
15:00
KP Skoczów 4 : 1 LKS Drogomyśl
15:00
LKS Strumień 2 : 2 KKS Zebrzydowice
11:00
czwartek, 22 październik 2020
LKS Goleszów 2 : 4 RKS Chybie
16:00
środa, 21 październik 2020
KP Skoczów 6 : 1 LKS Puńców
16:00
niedziela, 11 październik 2020
LKS Pogórze 1 : 1 RKS Chybie
11:00
sobota, 10 październik 2020
LKS Goleszów 1 : 8 WSS Wisła
15:00
LKS Strumień 5 : 3 LKS Pruchna
15:00
LKS Drogomyśl 1 : 0 KKS Zebrzydowice
15:00
niedziela, 4 październik 2020
LKS Pruchna 0 : 2 KP Skoczów
15:00
KKS Zebrzydowice 4 : 0 LKS Goleszów
11:00
sobota, 3 październik 2020
LKS Puńców 0 : 3 LKS Drogomyśl
15:00
RKS Chybie 1 : 4 LKS Strumień
15:00
WSS Wisła 3 : 1 LKS Pogórze
15:00
sobota, 26 wrzesień 2020
LKS Goleszów 1 : 2 LKS Pogórze
16:00
LKS Strumień 1 : 11 WSS Wisła
16:00
KP Skoczów 5 : 1 RKS Chybie
16:00
KKS Zebrzydowice 2 : 6 LKS Puńców
16:00
LKS Drogomyśl 8 : 2 LKS Pruchna
11:00
niedziela, 20 wrzesień 2020
LKS Puńców 4 : 0 LKS Goleszów
16:00
sobota, 19 wrzesień 2020
KKS Zebrzydowice 4 : 1 LKS Pruchna
16:00
LKS Drogomyśl 7 : 1 RKS Chybie
16:00
KP Skoczów 6 : 0 WSS Wisła
16:00
LKS Strumień 4 : 1 LKS Pogórze
16:00
środa, 16 wrzesień 2020
LKS Puńców 0 : 3 KP Skoczów
17:00
niedziela, 13 wrzesień 2020
LKS Pruchna 0 : 4 LKS Puńców
16:00
sobota, 12 wrzesień 2020
LKS Goleszów 3 : 1 LKS Strumień
16:00
WSS Wisła 2 : 4 LKS Drogomyśl
16:00
RKS Chybie 0 : 1 KKS Zebrzydowice
16:00
LKS Pogórze 2 : 1 KP Skoczów
14:00
sobota, 5 wrzesień 2020
LKS Pruchna 3 : 0 LKS Goleszów
16:00
LKS Puńców 5 : 0 RKS Chybie
16:00
KKS Zebrzydowice 2 : 3 WSS Wisła
16:00
LKS Drogomyśl 6 : 0 LKS Pogórze
16:00
KP Skoczów 2 : 2 LKS Strumień
16:00
niedziela, 30 sierpień 2020
LKS Pogórze 1 : 5 KKS Zebrzydowice
16:00
sobota, 29 sierpień 2020
LKS Strumień 1 : 3 LKS Drogomyśl
17:00
WSS Wisła 0 : 4 LKS Puńców
17:00
RKS Chybie 1 : 2 LKS Pruchna
17:00
LKS Goleszów 2 : 3 KP Skoczów
16:00
niedziela, 23 sierpień 2020
LKS Pruchna 3 : 2 WSS Wisła
16:00
sobota, 22 sierpień 2020
RKS Chybie 4 : 1 LKS Goleszów
17:00
LKS Puńców 7 : 1 LKS Pogórze
17:00
KKS Zebrzydowice 0 : 0 LKS Strumień
17:00
LKS Drogomyśl 3 : 4 KP Skoczów
17:00
niedziela, 16 sierpień 2020
LKS Pogórze 3 : 0 LKS Pruchna
11:00
sobota, 15 sierpień 2020
KP Skoczów 5 : 0 KKS Zebrzydowice
17:00
LKS Strumień 1 : 1 LKS Puńców
17:00
WSS Wisła 3 : 0 RKS Chybie
17:00
LKS Goleszów 0 : 3 LKS Drogomyśl
11:00
niedziela, 9 sierpień 2020
LKS Pruchna 7 : 1 LKS Strumień
16:00
sobota, 8 sierpień 2020
WSS Wisła 3 : 2 LKS Goleszów
17:00
RKS Chybie 6 : 3 LKS Pogórze
17:00
KKS Zebrzydowice 3 : 3 LKS Drogomyśl
17:00
niedziela, 2 sierpień 2020
LKS Pogórze 0 : 2 WSS Wisła
11:00
sobota, 1 sierpień 2020
LKS Drogomyśl 2 : 2 LKS Puńców
17:00
KP Skoczów 12 : 0 LKS Pruchna
17:00
LKS Strumień 2 : 0 RKS Chybie
17:00
LKS Goleszów 2 : 4 KKS Zebrzydowice
16:00
niedziela, 26 lipiec 2020
LKS Pruchna 0 : 2 LKS Drogomyśl
16:00
LKS Pogórze 1 : 1 LKS Goleszów
11:00
sobota, 25 lipiec 2020
WSS Wisła 3 : 1 LKS Strumień
17:00
RKS Chybie 1 : 6 KP Skoczów
17:00
LKS Puńców 2 : 1 KKS Zebrzydowice
17:00

Najnowsze ogłoszenia

Dodatkowa praca dla uczni

images
Miejscowość: Strumień
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…