LKS Wisła Strumień

SENIORZY:

- sezon 1994/95 klasa okręgowa;
- sezon od 1995/96 do 1996/97 kl. "A", później ponowny awans do klasy okręgowej (4 sezony od 1997/98 do 2000/01);
- sezon 2001/02 do 2009/10 kl. "A", później ponowny awans do klasy okręgowej (3 sezony od 2010/11 do 2012/13);
- od sezonu 2013/14 kl. "A";
- w sezonie od 1994/95 do 1998/99 (z przerwą w sezonie 1996/97) klub posiadał 2-gą drużynę, która występowała w kl. "C";
- sezon 2019/2020 klasa okręgowa.

W klubie grali między innymi: Jan Furlepa, Józef Kwiek, Ryszard Słodowy, Marek Tekiela, Roman Bielaczek, Jarosław Wolny, Wiesław Łach, Dariusz Kudła, Norbert Ceglarek, Marcin Ogierman, Sebastian Furlepa, Tomasz Matloch, Grzegorz Podeszwa, Robert Żyradzki, Ryszard Majchrzak, Tomasz Rolka, Tomasz Szczepan.

 

 

OBECNY SKŁAD DRUŻYNY SENIORÓW
BRAMKARZE: Grabowski Bartosz, Kucz Jakub
OBROŃCY: Witoszek Beniamin, Siciński Bartłomiej, Rękawek Kamil, Janulek Robert, Urbańczyk Marcin, Pasko Paweł, Czakon Szymon, Waleczek Sławomir
POMOCNICY: Niebisz Marcin, Zyzak Damian, Janota Mateusz, Tekla Krystian, Bobrowicz Adrian, Puzoń Jakub, Rakus Jakub
NAPASTNICY:  Miły Artur, Wojtków Bartosz, Tekla Kamil, Staroń Dawid, Wojtek Szymon

 

Tabela klasy okręgowej gr. Skoczów

Poz. Zespół / Drużyna M Pkt B+ B-
1. KP Skoczów 7 19 23 2
2. GKS Radziechowy - Wieprz 8 19 24 10
3. LKS Puńców 6 16 26 3
4. GKS Milówka 7 13 23 12
5. UKS Istebna 6 12 15 13
6. KKS Zebrzydowice 7 11 14 13
7. CKS Cieszyn 7 10 15 14
8. LKS Strumień 8 10 19 26
9. LKS Pietrzykowice 6 7 11 9
10. LKS Rajcza 8 7 9 11
11. LKS Leśna 6 7 9 16
12. LKS Ślemień 7 6 12 18
13. WSS Wisła 7 6 18 33
14. LKS Pogórze 7 3 6 22
15. LKS Ujsoły 7 2 8 30

Wyniki ostatniej kolejki

sobota, 24 wrzesień 2022
LKS Strumień 0 : 6 KP Skoczów
16:00
GKS Milówka 6 : 0 LKS Ujsoły
16:00
WSS Wisła 0 : 3 LKS Rajcza
16:00
GKS Radziechowy - Wieprz 1 : 1 CKS Cieszyn
11:00
niedziela, 18 wrzesień 2022
LKS Rajcza 1 : 2 LKS Puńców
17:00
LKS Ujsoły 1 : 2 UKS Istebna
15:00
LKS Ślemień 5 : 6 WSS Wisła
15:00


Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień

  • Wojtków Bartosz (5)
  • Puzoń Jakub (5)
  • Janulek Robert (3)
  • Miły Artur (2)
  • Urbańczyk Marcin (2)

 

WYNIKI AKTUALNE W SEZONIE 2022/2023


WYNIKI ROZGRYWEK KLASY OKRĘGOWEJ (SEZON 2021/2022)


WYNIKI ROZGRYWEK KLASY OKRĘGOWEJ (2020/2021 GRUPA SPADKOWA)


WYNIKI ROZGRYWEK KLASY OKRĘGOWEJ (SEZON 2020/2021)


WYNIKI ROZGRYWEK KLASY OKRĘGOWEJ (SEZON 2019/2020)


WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2018/2019)


WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2017/2018)


WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2016/2017)


WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2015/2016)


WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2014/2015)


WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2013/2014)


WYNIKI ROZGRYWEK KLASY OKRĘGOWEJ (SEZON 2012/2013)


WYNIKI ROZGRYWEK KLASY OKRĘGOWEJ (SEZON 2011/2012)


WYNIKI ROZGRYWEK KLASY OKRĘGOWEJ (SEZON 2010/2011)


WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2009/2010)


WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2008/2009)


WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2007/2008)


WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2006/2007)


WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2005/2006)

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

SENIORZY II

JUNIORZY

TRAMPKARZE

MŁODZIKI

 

Najnowsze ogłoszenia

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…