LKS Wisła Strumień

SENIORZY:

- sezon 1994/95 klasa okręgowa;
- sezon od 1995/96 do 1996/97 kl. "A", później ponowny awans do klasy okręgowej (4 sezony od 1997/98 do 2000/01);
- sezon 2001/02 do 2009/10 kl. "A", później ponowny awans do klasy okręgowej (3 sezony od 2010/11 do 2012/13);
- od sezonu 2013/14 kl. "A";
- w sezonie od 1994/95 do 1998/99 (z przerwą w sezonie 1996/97) klub posiadał 2-gą drużynę, która występowała w kl. "C";
- sezon 2019/2020 klasa okręgowa.

W klubie grali między innymi: Jan Furlepa, Józef Kwiek, Ryszard Słodowy, Marek Tekiela, Roman Bielaczek, Jarosław Wolny, Wiesław Łach, Dariusz Kudła, Norbert Ceglarek, Marcin Ogierman, Sebastian Furlepa, Tomasz Matloch, Grzegorz Podeszwa, Robert Żyradzki, Ryszard Majchrzak, Tomasz Rolka, Tomasz Szczepan.

 

 

OBECNY SKŁAD DRUŻYNY SENIORÓW
BRAMKARZE: Grabowski Bartosz, Kucz Jakub
OBROŃCY: Haka Gracjan, Bednarczyk Marcin, Witoszek Beniamin, Kotkowski Przemysław, Urbańczyk Marcin, Ustaszewski Rafał, Mach Michał
POMOCNICY: Niebisz Marcin, Janota Mateusz, Tomala Wiktor, Tekla Krystian, Pryczek Artur, Bobrowicz Adrian
NAPASTNICY: Indyk Dariusz, Miły Artur, Wojtków Bartosz, Tekla Kamil, Wojtek Szymon

 

Tabela klasy okręgowej gr. Skoczów

Poz. Zespół / Drużyna M Pkt B+ B-
1. KP Skoczów 18 46 80 19
2. LKS Puńców 18 36 60 25
3. WSS Wisła 18 35 57 36
4. LKS Drogomyśl 18 34 63 32
5. KKS Zebrzydowice 18 25 37 33
6. LKS Strumień 18 20 34 53
7. LKS Pogórze 18 15 23 53
8. LKS Pruchna 18 15 25 61
9. RKS Chybie 18 13 28 60
10. LKS Goleszów 18 10 23 58

Wyniki ostatniej kolejki

sobota, 28 listopad 2020
LKS Drogomyśl 3 : 3 LKS Strumień
14:00
sobota, 21 listopad 2020
LKS Drogomyśl 4 : 1 LKS Goleszów
14:00
LKS Puńców 5 : 0 LKS Strumień
14:00
LKS Pruchna 1 : 0 LKS Pogórze
14:00
RKS Chybie 1 : 2 WSS Wisła
14:00


Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień

  • Urbańczyk Marcin (8)
  • Wojtków Bartosz (5)
  • Pryczek Artur (4)
  • Bednarek Marcin (2)
  • Indyk Dariusz (2)

 

WYNIKI AKTUALNE W SEZONIE 2020/2021

WYNIKI ROZGRYWEK KLASY OKRĘGOWEJ (SEZON 2019/2020)
WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2018/2019)
WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2017/2018)
WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2016/2017)
WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2015/2016)
WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2014/2015)
WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2013/2014)
WYNIKI ROZGRYWEK KLASY OKRĘGOWEJ (SEZON 2012/2013)
WYNIKI ROZGRYWEK KLASY OKRĘGOWEJ (SEZON 2011/2012)
WYNIKI ROZGRYWEK KLASY OKRĘGOWEJ (SEZON 2010/2011)
WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2009/2010)
WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2008/2009)
WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2007/2008)
WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2006/2007)
WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2005/2006)

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

JUNIORZY

TRAMPKARZE

MŁODZIKI

ORLIKI

ŻAKI

 

Najnowsze ogłoszenia

Świąteczna Niedziela

christmas-tree-3006325960720
Miejscowość: Strumień
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…