LKS Wisła Strumień

SENIORZY:

- sezon 1994/95 klasa okręgowa;
- sezon od 1995/96 do 1996/97 kl. "A", później ponowny awans do klasy okręgowej (4 sezony od 1997/98 do 2000/01);
- sezon 2001/02 do 2009/10 kl. "A", później ponowny awans do klasy okręgowej (3 sezony od 2010/11 do 2012/13);
- od sezonu 2013/14 kl. "A";
- w sezonie od 1994/95 do 1998/99 (z przerwą w sezonie 1996/97) klub posiadał 2-gą drużynę, która występowała w kl. "C";
- sezon 2019/2020 klasa okręgowa.

W klubie grali między innymi: Jan Furlepa, Józef Kwiek, Ryszard Słodowy, Marek Tekiela, Roman Bielaczek, Jarosław Wolny, Wiesław Łach, Dariusz Kudła, Norbert Ceglarek, Marcin Ogierman, Sebastian Furlepa, Tomasz Matloch, Grzegorz Podeszwa, Robert Żyradzki, Ryszard Majchrzak, Tomasz Rolka, Tomasz Szczepan.

 

 

OBECNY SKŁAD DRUŻYNY SENIORÓW
BRAMKARZE: Grabowski Bartosz, Lodwich Michał, Kucz Jakub
OBROŃCY: Łyżwa Dawid, Haka Gracjan, Bluck Dawid, Witoszek Beniamin, Kotkowski Przemysław, Urbańczyk Marcin
POMOCNICY: Niebisz Marcin, Janota Mateusz, Tomala Wiktor, Szpilarewicz Piotr, Tekla Krystian, Pryczek Artur, Czakon Szymon, Stokłosa Mateusz
NAPASTNICY: Indyk Dariusz, Szczypka Maksymilian, Miły Artur, Wojtków Bartosz, Tekla Kamil

 

Tabela klasy okręgowej gr. 6

Poz. Zespół / Drużyna M Pkt B+ B-
1. LKS Łękawica 15 37 48 17
2. LKS Puńców 15 35 33 12
3. LKS Drogomyśl 15 33 33 14
4. LKS Rajcza 14 29 38 23
5. WSS Wisła 15 26 38 22
6. LKS Milówka 15 22 26 28
7. TS Koszarawa Żywiec 15 21 25 13
8. KKS Zebrzydowice 15 20 25 24
9. LKS Strumień 15 19 25 39
10. TS Czarni-Góral Żywiec 15 18 18 19
11. LKS 99 Pruchna 15 18 22 35
12. TS Cieszyn 15 16 20 29
13. RKS Chybie 15 16 21 33
14. LKS Pietrzykowice 15 15 17 41
15. LKS Węgierska Górka - Żabnica 14 13 28 35
16. LKS Goleszów 15 5 17 50

Wyniki ostatniej kolejki

sobota, 9 listopad 2019
WSS Wisła 0 : 2 LKS Drogomyśl
14:00
KKS Zebrzydowice 3 : 1 LKS Strumień
14:00
LKS Łękawica 8 : 0 LKS Pietrzykowice
14:00
RKS Chybie 1 : 0 LKS Goleszów
14:00
TS Koszarawa Żywiec 5 : 0 LKS Milówka
14:00
LKS Puńców 3 : 0 TS Cieszyn
14:00
TS Czarni-Góral Żywiec 2 : 3 LKS Rajcza
14:00
LKS 99 Pruchna 3 : 1 LKS Węgierska Górka - Żabnica
14:00


Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień

  • Indyk Dariusz (8)
  • Wojtków Bartosz (6)
  • Miły Artur (4)
  • Szpilarewicz Piotr (3)
  • Szczypka Maksymilian (1)

 

WYNIKI AKTUALNE W SEZONIE 2019/2020

WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2018/2019)
WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2017/2018)
WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2016/2017)
WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2015/2016)
WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2014/2015)
WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2013/2014)
WYNIKI ROZGRYWEK KLASY OKRĘGOWEJ (SEZON 2012/2013)
WYNIKI ROZGRYWEK KLASY OKRĘGOWEJ (SEZON 2011/2012)
WYNIKI ROZGRYWEK KLASY OKRĘGOWEJ (SEZON 2010/2011)
WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2009/2010)
WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2008/2009)
WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2007/2008)
WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2006/2007)
WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2005/2006)

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

JUNIORZY

TRAMPKARZE

MŁODZIKI

ORLIKI

ŻAKI

 

Najnowsze ogłoszenia

Serwis Skup Sprzedaż Lapt

1
Miejscowość: Pruchna
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…