LKS Wisła Strumień

SENIORZY:

- sezon 1994/95 klasa okręgowa;
- sezon od 1995/96 do 1996/97 kl. "A", później ponowny awans do klasy okręgowej (4 sezony od 1997/98 do 2000/01);
- sezon 2001/02 do 2009/10 kl. "A", później ponowny awans do klasy okręgowej (3 sezony od 2010/11 do 2012/13);
- od sezonu 2013/14 kl. "A";
- w sezonie od 1994/95 do 1998/99 (z przerwą w sezonie 1996/97) klub posiadał 2-gą drużynę, która występowała w kl. "C";
- sezon 2019/2020 klasa okręgowa.

W klubie grali między innymi: Jan Furlepa, Józef Kwiek, Ryszard Słodowy, Marek Tekiela, Roman Bielaczek, Jarosław Wolny, Wiesław Łach, Dariusz Kudła, Norbert Ceglarek, Marcin Ogierman, Sebastian Furlepa, Tomasz Matloch, Grzegorz Podeszwa, Robert Żyradzki, Ryszard Majchrzak, Tomasz Rolka, Tomasz Szczepan.

 

 

OBECNY SKŁAD DRUŻYNY SENIORÓW
BRAMKARZE: Grabowski Bartosz, Kucz Jakub
OBROŃCY: Haka Gracjan, Bednarczyk Marcin, Witoszek Beniamin, Kotkowski Przemysław, Urbańczyk Marcin, Ustaszewski Rafał, Mach Michał
POMOCNICY: Niebisz Marcin, Janota Mateusz, Tomala Wiktor, Tekla Krystian, Pryczek Artur, Bobrowicz Adrian
NAPASTNICY: Indyk Dariusz, Miły Artur, Wojtków Bartosz, Tekla Kamil, Wojtek Szymon

 

Tabela klasy okręgowej gr. Skoczów (grupa spadkowa)

Poz. Zespół / Drużyna M Pkt B+ B-
1. LKS Pietrzykowice 18 44 48 22
2. LKS Węgierska Górka - Żabnica 18 34 52 30
3. LKS Strumień 19 33 39 35
4. KKS Zebrzydowice 18 29 44 27
5. LKS Pogórze 19 26 40 43
6. RKS Chybie 18 26 33 36
7. LKS Ujsoły 18 23 42 55
8. TS Węgierska Górka 18 22 36 35
9. LKS Pruchna 18 19 32 39
10. UKS Istebna 18 18 30 42
11. LKS Goleszów 18 11 22 54

Wyniki ostatniej kolejki

niedziela, 13 czerwiec 2021
UKS Istebna 2 : 1 RKS Chybie
17:00
LKS Pogórze 2 : 4 TS Węgierska Górka
11:00
sobota, 12 czerwiec 2021
LKS Strumień 3 : 5 LKS Ujsoły
16:00
KKS Zebrzydowice 2 : 2 LKS Węgierska Górka - Żabnica
16:00
LKS Pietrzykowice 3 : 1 LKS Pruchna
16:00
niedziela, 6 czerwiec 2021
LKS Ujsoły 3 : 2 LKS Goleszów
15:00


Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień

  • Urbańczyk Marcin (10)
  • Wojtków Bartosz (9)
  • Pryczek Artur (4)
  • Bednarek Marcin (3)
  • Wojtek Szymon (3)

 

WYNIKI AKTUALNE W SEZONIE 2021 (grupa spadkowa)

WYNIKI ROZGRYWEK KLASY OKRĘGOWEJ (SEZON 2020/2021)
WYNIKI ROZGRYWEK KLASY OKRĘGOWEJ (SEZON 2019/2020)
WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2018/2019)
WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2017/2018)
WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2016/2017)
WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2015/2016)
WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2014/2015)
WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2013/2014)
WYNIKI ROZGRYWEK KLASY OKRĘGOWEJ (SEZON 2012/2013)
WYNIKI ROZGRYWEK KLASY OKRĘGOWEJ (SEZON 2011/2012)
WYNIKI ROZGRYWEK KLASY OKRĘGOWEJ (SEZON 2010/2011)
WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2009/2010)
WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2008/2009)
WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2007/2008)
WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2006/2007)
WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2005/2006)

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

JUNIORZY

TRAMPKARZE

MŁODZIKI

ORLIKI

ŻAKI

 

Najnowsze ogłoszenia

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…