Wyniki klasy okręgowej w sezonie 2019/2020

Poz. Zespół / Drużyna M Pkt B+ B-
1. LKS Łękawica 15 37 48 17
2. LKS Puńców 15 35 33 12
3. LKS Drogomyśl 15 33 33 14
4. LKS Rajcza 15 32 44 25
5. WSS Wisła 15 26 38 22
6. LKS Milówka 15 22 26 28
7. TS Koszarawa Żywiec 15 21 25 13
8. KKS Zebrzydowice 15 20 25 24
9. LKS Strumień 15 19 25 39
10. TS Czarni-Góral Żywiec 15 18 18 19
11. LKS Pruchna 15 18 22 35
12. TS Cieszyn 15 16 20 29
13. RKS Chybie 15 16 21 33
14. LKS Pietrzykowice 15 15 17 41
15. LKS Węgierska Górka - Żabnica 15 13 30 41
16. LKS Goleszów 15 5 17 50

 

Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień

  • Indyk Dariusz (8)
  • Wojtków Bartosz (7)
  • Miły Artur (4)
  • Szpilarewicz Piotr (3)
  • Szczypka Maksymilian (1)

 

sobota, 16 listopad 2019
LKS Węgierska Górka - Żabnica 2 : 6 LKS Rajcza
13:30
sobota, 9 listopad 2019
WSS Wisła 0 : 2 LKS Drogomyśl
14:00
KKS Zebrzydowice 3 : 1 LKS Strumień
14:00
LKS Łękawica 8 : 0 LKS Pietrzykowice
14:00
RKS Chybie 1 : 0 LKS Goleszów
14:00
TS Koszarawa Żywiec 5 : 0 LKS Milówka
14:00
LKS Puńców 3 : 0 TS Cieszyn
14:00
TS Czarni-Góral Żywiec 2 : 3 LKS Rajcza
14:00
LKS Pruchna 3 : 1 LKS Węgierska Górka - Żabnica
14:00
niedziela, 3 listopad 2019
LKS Rajcza 0 : 3 LKS Puńców
14:00
LKS Pietrzykowice 2 : 1 KKS Zebrzydowice
14:00
sobota, 2 listopad 2019
LKS Drogomyśl 1 : 0 TS Czarni-Góral Żywiec
14:00
TS Cieszyn 0 : 2 TS Koszarawa Żywiec
14:00
LKS Milówka 3 : 0 RKS Chybie
14:00
LKS Goleszów 1 : 2 LKS Łękawica
14:00
LKS Strumień 1 : 2 LKS Pruchna
14:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 1 : 3 WSS Wisła
14:00
niedziela, 27 październik 2019
LKS Łękawica 2 : 1 LKS Milówka
13:00
sobota, 26 październik 2019
LKS Węgierska Górka - Żabnica 1 : 4 LKS Drogomyśl
15:00
WSS Wisła 2 : 2 LKS Strumień
15:00
KKS Zebrzydowice 5 : 2 LKS Goleszów
15:00
RKS Chybie 4 : 2 TS Cieszyn
15:00
TS Koszarawa Żywiec 0 : 1 LKS Rajcza
15:00
LKS Puńców 2 : 0 TS Czarni-Góral Żywiec
15:00
LKS Pruchna 2 : 2 LKS Pietrzykowice
15:00
niedziela, 20 październik 2019
LKS Strumień 2 : 1 LKS Węgierska Górka - Żabnica
15:00
LKS Rajcza 4 : 2 RKS Chybie
15:00
LKS Pietrzykowice 0 : 3 WSS Wisła
14:00
sobota, 19 październik 2019
LKS Drogomyśl 0 : 1 LKS Puńców
15:00
TS Czarni-Góral Żywiec 1 : 1 TS Koszarawa Żywiec
15:00
TS Cieszyn 1 : 4 LKS Łękawica
15:00
LKS Milówka 3 : 2 KKS Zebrzydowice
15:00
LKS Goleszów 3 : 3 LKS Pruchna
15:00
niedziela, 13 październik 2019
LKS Pruchna 1 : 2 LKS Milówka
15:00
sobota, 12 październik 2019
LKS Strumień 2 : 1 LKS Drogomyśl
15:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 5 : 1 LKS Pietrzykowice
15:00
WSS Wisła 6 : 0 LKS Goleszów
15:00
KKS Zebrzydowice 3 : 1 TS Cieszyn
15:00
LKS Łękawica 0 : 3 LKS Rajcza
15:00
RKS Chybie 1 : 1 TS Czarni-Góral Żywiec
15:00
TS Koszarawa Żywiec 0 : 1 LKS Puńców
15:00
niedziela, 6 październik 2019
LKS Rajcza 2 : 1 KKS Zebrzydowice
15:00
LKS Pietrzykowice 2 : 3 LKS Strumień
14:00
sobota, 5 październik 2019
LKS Drogomyśl 1 : 0 TS Koszarawa Żywiec
15:00
LKS Puńców 2 : 0 RKS Chybie
15:00
TS Czarni-Góral Żywiec 1 : 3 LKS Łękawica
15:00
TS Cieszyn 3 : 3 LKS Pruchna
15:00
LKS Milówka 3 : 4 WSS Wisła
15:00
LKS Goleszów 1 : 2 LKS Węgierska Górka - Żabnica
15:00
niedziela, 29 wrzesień 2019
LKS Pruchna 1 : 0 LKS Rajcza
16:00
LKS Pietrzykowice 0 : 4 LKS Drogomyśl
14:00
sobota, 28 wrzesień 2019
LKS Strumień 4 : 1 LKS Goleszów
16:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 2 : 4 LKS Milówka
16:00
WSS Wisła 2 : 0 TS Cieszyn
16:00
KKS Zebrzydowice 0 : 0 TS Czarni-Góral Żywiec
16:00
LKS Łękawica 2 : 1 LKS Puńców
16:00
RKS Chybie 2 : 1 TS Koszarawa Żywiec
16:00
niedziela, 22 wrzesień 2019
LKS Rajcza 3 : 3 WSS Wisła
15:00
sobota, 21 wrzesień 2019
LKS Drogomyśl 1 : 0 RKS Chybie
16:00
LKS Milówka 2 : 1 LKS Strumień
16:00
LKS Goleszów 1 : 2 LKS Pietrzykowice
16:00
TS Cieszyn 3 : 1 LKS Węgierska Górka - Żabnica
16:00
KKS Zebrzydowice 0 : 1 LKS Puńców
16:00
TS Czarni-Góral Żywiec 2 : 0 LKS Pruchna
16:00
TS Koszarawa Żywiec 0 : 0 LKS Łękawica
15:00
środa, 18 wrzesień 2019
WSS Wisła 0 : 2 TS Czarni-Góral Żywiec
16:30
niedziela, 15 wrzesień 2019
LKS Pietrzykowice 0 : 2 LKS Milówka
16:00
LKS Pruchna 1 : 2 LKS Puńców
16:00
LKS Łękawica 4 : 1 RKS Chybie
15:00
sobota, 14 wrzesień 2019
LKS Goleszów 0 : 4 LKS Drogomyśl
16:00
LKS Strumień 2 : 1 TS Cieszyn
16:00
KKS Zebrzydowice 1 : 0 TS Koszarawa Żywiec
11:00
niedziela, 8 wrzesień 2019
LKS Rajcza 6 : 3 LKS Strumień
15:00
sobota, 7 wrzesień 2019
LKS Drogomyśl 3 : 4 LKS Łękawica
16:00
RKS Chybie 1 : 4 KKS Zebrzydowice
16:00
LKS Puńców 2 : 4 WSS Wisła
16:00
TS Czarni-Góral Żywiec 0 : 1 LKS Węgierska Górka - Żabnica
16:00
TS Cieszyn 2 : 0 LKS Pietrzykowice
16:00
LKS Milówka 4 : 2 LKS Goleszów
16:00
TS Koszarawa Żywiec 6 : 0 LKS Pruchna
15:00
niedziela, 1 wrzesień 2019
LKS Milówka 0 : 4 LKS Drogomyśl
16:00
LKS Pruchna 3 : 1 RKS Chybie
16:00
sobota, 31 sierpień 2019
LKS Strumień 0 : 1 TS Czarni-Góral Żywiec
17:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 3 : 4 LKS Puńców
17:00
KKS Zebrzydowice 0 : 4 LKS Łękawica
17:00
LKS Goleszów 2 : 0 TS Cieszyn
16:00
LKS Pietrzykowice 0 : 0 LKS Rajcza
16:00
TS Koszarawa Żywiec 3 : 2 WSS Wisła
15:00
niedziela, 25 sierpień 2019
LKS Puńców 6 : 0 LKS Strumień
17:00
LKS Rajcza 9 : 3 LKS Goleszów
15:00
sobota, 24 sierpień 2019
LKS Drogomyśl 1 : 0 KKS Zebrzydowice
17:00
LKS Łękawica 5 : 0 LKS Pruchna
17:00
RKS Chybie 1 : 0 WSS Wisła
17:00
TS Czarni-Góral Żywiec 2 : 3 LKS Pietrzykowice
17:00
TS Cieszyn 1 : 0 LKS Milówka
17:00
TS Koszarawa Żywiec 3 : 2 LKS Węgierska Górka - Żabnica
15:00
niedziela, 18 sierpień 2019
LKS Pruchna 2 : 0 KKS Zebrzydowice
16:00
LKS Pietrzykowice 2 : 2 LKS Puńców
14:00
sobota, 17 sierpień 2019
WSS Wisła 3 : 0 LKS Łękawica
18:00
TS Cieszyn 2 : 3 LKS Drogomyśl
17:00
LKS Strumień 1 : 4 TS Koszarawa Żywiec
17:00
LKS Goleszów 1 : 5 TS Czarni-Góral Żywiec
16:00
LKS Milówka 2 : 3 LKS Rajcza
16:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 4 : 1 RKS Chybie
13:00
niedziela, 11 sierpień 2019
LKS Rajcza 0 : 1 TS Cieszyn
15:00
sobota, 10 sierpień 2019
LKS Drogomyśl 2 : 0 LKS Pruchna
17:00
LKS Łękawica 3 : 1 LKS Węgierska Górka - Żabnica
17:00
RKS Chybie 0 : 2 LKS Strumień
17:00
KKS Zebrzydowice 2 : 1 WSS Wisła
17:00
LKS Puńców 3 : 0 LKS Goleszów
17:00
TS Czarni-Góral Żywiec 1 : 0 LKS Milówka
17:00
TS Koszarawa Żywiec 0 : 1 LKS Pietrzykowice
15:00
niedziela, 4 sierpień 2019
LKS Pruchna 1 : 5 WSS Wisła
17:00
LKS Rajcza 4 : 2 LKS Drogomyśl
15:00
LKS Pietrzykowice 2 : 6 RKS Chybie
14:00
sobota, 3 sierpień 2019
TS Cieszyn 3 : 0 TS Czarni-Góral Żywiec
17:00
LKS Strumień 1 : 7 LKS Łękawica
17:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 3 : 3 KKS Zebrzydowice
17:00
LKS Milówka 0 : 0 LKS Puńców
16:00
LKS Goleszów 0 : 0 TS Koszarawa Żywiec
16:00

 

Najnowsze ogłoszenia

Nowo otwarty sklep

fitcenter-300-100
Miejscowość: Strumień

Doradca klienta

logo-biale
Miejscowość: Pszczyna
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…