Wyniki klasy okręgowej w sezonie 2019/2020

niedziela, 25 sierpień 2019
LKS Puńców 6 : 0 LKS Strumień
17:00
LKS Rajcza 9 : 3 LKS Goleszów
15:00
sobota, 24 sierpień 2019
LKS Drogomyśl 1 : 0 KKS Zebrzydowice
17:00
LKS Łękawica 5 : 0 LKS 99 Pruchna
17:00
RKS Chybie 1 : 0 WSS Wisła
17:00
KS Góral Żywiec 2 : 3 LKS Pietrzykowice
17:00
TS Cieszyn 1 : 0 LKS Milówka
17:00
TS Koszarawa Żywiec 3 : 2 LKS Węgierska Górka - Żabnica
15:00
niedziela, 18 sierpień 2019
LKS 99 Pruchna 2 : 0 KKS Zebrzydowice
16:00
LKS Pietrzykowice 2 : 2 LKS Puńców
14:00
sobota, 17 sierpień 2019
WSS Wisła 3 : 0 LKS Łękawica
18:00
TS Cieszyn 2 : 3 LKS Drogomyśl
17:00
LKS Strumień 1 : 4 TS Koszarawa Żywiec
17:00
LKS Goleszów 1 : 5 KS Góral Żywiec
16:00
LKS Milówka 2 : 3 LKS Rajcza
16:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 4 : 1 RKS Chybie
13:00
niedziela, 11 sierpień 2019
LKS Rajcza 0 : 1 TS Cieszyn
15:00
sobota, 10 sierpień 2019
LKS Drogomyśl 2 : 0 LKS 99 Pruchna
17:00
LKS Łękawica 3 : 1 LKS Węgierska Górka - Żabnica
17:00
RKS Chybie 0 : 2 LKS Strumień
17:00
KKS Zebrzydowice 2 : 1 WSS Wisła
17:00
LKS Puńców 3 : 0 LKS Goleszów
17:00
KS Góral Żywiec 1 : 0 LKS Milówka
17:00
TS Koszarawa Żywiec 0 : 1 LKS Pietrzykowice
15:00
niedziela, 4 sierpień 2019
LKS 99 Pruchna 1 : 5 WSS Wisła
17:00
LKS Rajcza 4 : 2 LKS Drogomyśl
15:00
LKS Pietrzykowice 2 : 6 RKS Chybie
14:00
sobota, 3 sierpień 2019
TS Cieszyn 3 : 0 KS Góral Żywiec
17:00
LKS Strumień 1 : 7 LKS Łękawica
17:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 3 : 3 KKS Zebrzydowice
17:00
LKS Milówka 0 : 0 LKS Puńców
16:00
LKS Goleszów 0 : 0 TS Koszarawa Żywiec
16:00

sobota, 31 sierpień 2019
LKS Milówka vs LKS Drogomyśl
16:00
LKS Goleszów vs TS Cieszyn
16:00
LKS Strumień vs KS Góral Żywiec
17:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica vs LKS Puńców
17:00
WSS Wisła vs TS Koszarawa Żywiec
17:00
KKS Zebrzydowice vs LKS Łękawica
17:00
niedziela, 1 wrzesień 2019
LKS Pietrzykowice vs LKS Rajcza
14:00
LKS 99 Pruchna vs RKS Chybie
16:00
sobota, 7 wrzesień 2019
LKS Drogomyśl vs LKS Łękawica
16:00
RKS Chybie vs KKS Zebrzydowice
16:00
TS Koszarawa Żywiec vs LKS 99 Pruchna
16:00
LKS Puńców vs WSS Wisła
16:00
KS Góral Żywiec vs LKS Węgierska Górka - Żabnica
16:00
TS Cieszyn vs LKS Pietrzykowice
16:00
LKS Milówka vs LKS Goleszów
16:00
niedziela, 8 wrzesień 2019
LKS Rajcza vs LKS Strumień
15:00
sobota, 14 wrzesień 2019
LKS Goleszów vs LKS Drogomyśl
16:00
LKS Strumień vs TS Cieszyn
16:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica vs LKS Rajcza
16:00
WSS Wisła vs KS Góral Żywiec
16:00
KKS Zebrzydowice vs TS Koszarawa Żywiec
16:00
LKS Łękawica vs RKS Chybie
16:00
niedziela, 15 wrzesień 2019
LKS Pietrzykowice vs LKS Milówka
14:00
LKS 99 Pruchna vs LKS Puńców
16:00
sobota, 21 wrzesień 2019
LKS Drogomyśl vs RKS Chybie
16:00
TS Koszarawa Żywiec vs LKS Łękawica
16:00
LKS Puńców vs KKS Zebrzydowice
16:00
KS Góral Żywiec vs LKS 99 Pruchna
16:00
LKS Milówka vs LKS Strumień
16:00
LKS Goleszów vs LKS Pietrzykowice
16:00
TS Cieszyn vs LKS Węgierska Górka - Żabnica
16:00
niedziela, 22 wrzesień 2019
LKS Rajcza vs WSS Wisła
15:00
sobota, 28 wrzesień 2019
LKS Strumień vs LKS Goleszów
16:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica vs LKS Milówka
16:00
WSS Wisła vs TS Cieszyn
16:00
KKS Zebrzydowice vs KS Góral Żywiec
16:00
LKS Łękawica vs LKS Puńców
16:00
RKS Chybie vs TS Koszarawa Żywiec
16:00
niedziela, 29 wrzesień 2019
LKS Pietrzykowice vs LKS Drogomyśl
14:00
LKS 99 Pruchna vs LKS Rajcza
16:00
sobota, 5 październik 2019
LKS Drogomyśl vs TS Koszarawa Żywiec
15:00
LKS Puńców vs RKS Chybie
15:00
KS Góral Żywiec vs LKS Łękawica
15:00
TS Cieszyn vs LKS 99 Pruchna
15:00
LKS Milówka vs WSS Wisła
15:00
LKS Goleszów vs LKS Węgierska Górka - Żabnica
15:00
niedziela, 6 październik 2019
LKS Pietrzykowice vs LKS Strumień
14:00
LKS Rajcza vs KKS Zebrzydowice
15:00
sobota, 12 październik 2019
LKS Strumień vs LKS Drogomyśl
15:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica vs LKS Pietrzykowice
15:00
WSS Wisła vs LKS Goleszów
15:00
KKS Zebrzydowice vs TS Cieszyn
15:00
LKS Łękawica vs LKS Rajcza
15:00
RKS Chybie vs KS Góral Żywiec
15:00
TS Koszarawa Żywiec vs LKS Puńców
15:00
niedziela, 13 październik 2019
LKS 99 Pruchna vs LKS Milówka
15:00
sobota, 19 październik 2019
LKS Drogomyśl vs LKS Puńców
15:00
KS Góral Żywiec vs TS Koszarawa Żywiec
15:00
TS Cieszyn vs LKS Łękawica
15:00
LKS Milówka vs KKS Zebrzydowice
15:00
LKS Goleszów vs LKS 99 Pruchna
15:00
LKS Strumień vs LKS Węgierska Górka - Żabnica
15:00
niedziela, 20 październik 2019
LKS Pietrzykowice vs WSS Wisła
14:00
LKS Rajcza vs RKS Chybie
15:00
sobota, 26 październik 2019
LKS Węgierska Górka - Żabnica vs LKS Drogomyśl
15:00
WSS Wisła vs LKS Strumień
15:00
KKS Zebrzydowice vs LKS Goleszów
15:00
LKS Łękawica vs LKS Milówka
15:00
RKS Chybie vs TS Cieszyn
15:00
TS Koszarawa Żywiec vs LKS Rajcza
15:00
LKS Puńców vs KS Góral Żywiec
15:00
niedziela, 27 październik 2019
LKS 99 Pruchna vs LKS Pietrzykowice
14:00
sobota, 2 listopad 2019
LKS Drogomyśl vs KS Góral Żywiec
14:00
TS Cieszyn vs TS Koszarawa Żywiec
14:00
LKS Milówka vs RKS Chybie
14:00
LKS Goleszów vs LKS Łękawica
14:00
LKS Strumień vs LKS 99 Pruchna
14:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica vs WSS Wisła
14:00
niedziela, 3 listopad 2019
LKS Rajcza vs LKS Puńców
14:00
LKS Pietrzykowice vs KKS Zebrzydowice
14:00
sobota, 9 listopad 2019
WSS Wisła vs LKS Drogomyśl
14:00
KKS Zebrzydowice vs LKS Strumień
14:00
LKS Łękawica vs LKS Pietrzykowice
14:00
RKS Chybie vs LKS Goleszów
14:00
TS Koszarawa Żywiec vs LKS Milówka
14:00
LKS Puńców vs TS Cieszyn
14:00
KS Góral Żywiec vs LKS Rajcza
14:00
niedziela, 10 listopad 2019
LKS 99 Pruchna vs LKS Węgierska Górka - Żabnica
14:00

 

Najnowsze ogłoszenia

Serwis Skup Sprzedaż Lapt

1
Miejscowość: Pruchna

Kierowca Kat.B

img201908141234528
Miejscowość: Strumień
Cena(PLN): 18

Bezpłatne badania krwi

5-urodziny
Miejscowość: Strumień
Cena(PLN): 0
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…