Wyniki klasy okręgowej w sezonie 2019/2020

sobota, 16 listopad 2019
LKS Węgierska Górka - Żabnica 2 : 6 LKS Rajcza
13:30
sobota, 9 listopad 2019
WSS Wisła 0 : 2 LKS Drogomyśl
14:00
KKS Zebrzydowice 3 : 1 LKS Strumień
14:00
LKS Łękawica 8 : 0 LKS Pietrzykowice
14:00
RKS Chybie 1 : 0 LKS Goleszów
14:00
TS Koszarawa Żywiec 5 : 0 LKS Milówka
14:00
LKS Puńców 3 : 0 TS Cieszyn
14:00
TS Czarni-Góral Żywiec 2 : 3 LKS Rajcza
14:00
LKS Pruchna 3 : 1 LKS Węgierska Górka - Żabnica
14:00
niedziela, 3 listopad 2019
LKS Rajcza 0 : 3 LKS Puńców
14:00
LKS Pietrzykowice 2 : 1 KKS Zebrzydowice
14:00
sobota, 2 listopad 2019
LKS Drogomyśl 1 : 0 TS Czarni-Góral Żywiec
14:00
TS Cieszyn 0 : 2 TS Koszarawa Żywiec
14:00
LKS Milówka 3 : 0 RKS Chybie
14:00
LKS Goleszów 1 : 2 LKS Łękawica
14:00
LKS Strumień 1 : 2 LKS Pruchna
14:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 1 : 3 WSS Wisła
14:00
niedziela, 27 październik 2019
LKS Łękawica 2 : 1 LKS Milówka
13:00
sobota, 26 październik 2019
LKS Węgierska Górka - Żabnica 1 : 4 LKS Drogomyśl
15:00
WSS Wisła 2 : 2 LKS Strumień
15:00
KKS Zebrzydowice 5 : 2 LKS Goleszów
15:00
RKS Chybie 4 : 2 TS Cieszyn
15:00
TS Koszarawa Żywiec 0 : 1 LKS Rajcza
15:00
LKS Puńców 2 : 0 TS Czarni-Góral Żywiec
15:00
LKS Pruchna 2 : 2 LKS Pietrzykowice
15:00
niedziela, 20 październik 2019
LKS Strumień 2 : 1 LKS Węgierska Górka - Żabnica
15:00
LKS Rajcza 4 : 2 RKS Chybie
15:00
LKS Pietrzykowice 0 : 3 WSS Wisła
14:00
sobota, 19 październik 2019
LKS Drogomyśl 0 : 1 LKS Puńców
15:00
TS Czarni-Góral Żywiec 1 : 1 TS Koszarawa Żywiec
15:00
TS Cieszyn 1 : 4 LKS Łękawica
15:00
LKS Milówka 3 : 2 KKS Zebrzydowice
15:00
LKS Goleszów 3 : 3 LKS Pruchna
15:00
niedziela, 13 październik 2019
LKS Pruchna 1 : 2 LKS Milówka
15:00
sobota, 12 październik 2019
LKS Strumień 2 : 1 LKS Drogomyśl
15:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 5 : 1 LKS Pietrzykowice
15:00
WSS Wisła 6 : 0 LKS Goleszów
15:00
KKS Zebrzydowice 3 : 1 TS Cieszyn
15:00
LKS Łękawica 0 : 3 LKS Rajcza
15:00
RKS Chybie 1 : 1 TS Czarni-Góral Żywiec
15:00
TS Koszarawa Żywiec 0 : 1 LKS Puńców
15:00
niedziela, 6 październik 2019
LKS Rajcza 2 : 1 KKS Zebrzydowice
15:00
LKS Pietrzykowice 2 : 3 LKS Strumień
14:00
sobota, 5 październik 2019
LKS Drogomyśl 1 : 0 TS Koszarawa Żywiec
15:00
LKS Puńców 2 : 0 RKS Chybie
15:00
TS Czarni-Góral Żywiec 1 : 3 LKS Łękawica
15:00
TS Cieszyn 3 : 3 LKS Pruchna
15:00
LKS Milówka 3 : 4 WSS Wisła
15:00
LKS Goleszów 1 : 2 LKS Węgierska Górka - Żabnica
15:00
niedziela, 29 wrzesień 2019
LKS Pruchna 1 : 0 LKS Rajcza
16:00
LKS Pietrzykowice 0 : 4 LKS Drogomyśl
14:00
sobota, 28 wrzesień 2019
LKS Strumień 4 : 1 LKS Goleszów
16:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 2 : 4 LKS Milówka
16:00
WSS Wisła 2 : 0 TS Cieszyn
16:00
KKS Zebrzydowice 0 : 0 TS Czarni-Góral Żywiec
16:00
LKS Łękawica 2 : 1 LKS Puńców
16:00
RKS Chybie 2 : 1 TS Koszarawa Żywiec
16:00
niedziela, 22 wrzesień 2019
LKS Rajcza 3 : 3 WSS Wisła
15:00
sobota, 21 wrzesień 2019
LKS Drogomyśl 1 : 0 RKS Chybie
16:00
LKS Milówka 2 : 1 LKS Strumień
16:00
LKS Goleszów 1 : 2 LKS Pietrzykowice
16:00
TS Cieszyn 3 : 1 LKS Węgierska Górka - Żabnica
16:00
KKS Zebrzydowice 0 : 1 LKS Puńców
16:00
TS Czarni-Góral Żywiec 2 : 0 LKS Pruchna
16:00
TS Koszarawa Żywiec 0 : 0 LKS Łękawica
15:00
środa, 18 wrzesień 2019
WSS Wisła 0 : 2 TS Czarni-Góral Żywiec
16:30
niedziela, 15 wrzesień 2019
LKS Pietrzykowice 0 : 2 LKS Milówka
16:00
LKS Pruchna 1 : 2 LKS Puńców
16:00
LKS Łękawica 4 : 1 RKS Chybie
15:00
sobota, 14 wrzesień 2019
LKS Goleszów 0 : 4 LKS Drogomyśl
16:00
LKS Strumień 2 : 1 TS Cieszyn
16:00
KKS Zebrzydowice 1 : 0 TS Koszarawa Żywiec
11:00
niedziela, 8 wrzesień 2019
LKS Rajcza 6 : 3 LKS Strumień
15:00
sobota, 7 wrzesień 2019
LKS Drogomyśl 3 : 4 LKS Łękawica
16:00
RKS Chybie 1 : 4 KKS Zebrzydowice
16:00
LKS Puńców 2 : 4 WSS Wisła
16:00
TS Czarni-Góral Żywiec 0 : 1 LKS Węgierska Górka - Żabnica
16:00
TS Cieszyn 2 : 0 LKS Pietrzykowice
16:00
LKS Milówka 4 : 2 LKS Goleszów
16:00
TS Koszarawa Żywiec 6 : 0 LKS Pruchna
15:00
niedziela, 1 wrzesień 2019
LKS Milówka 0 : 4 LKS Drogomyśl
16:00
LKS Pruchna 3 : 1 RKS Chybie
16:00
sobota, 31 sierpień 2019
LKS Strumień 0 : 1 TS Czarni-Góral Żywiec
17:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 3 : 4 LKS Puńców
17:00
KKS Zebrzydowice 0 : 4 LKS Łękawica
17:00
LKS Goleszów 2 : 0 TS Cieszyn
16:00
LKS Pietrzykowice 0 : 0 LKS Rajcza
16:00
TS Koszarawa Żywiec 3 : 2 WSS Wisła
15:00
niedziela, 25 sierpień 2019
LKS Puńców 6 : 0 LKS Strumień
17:00
LKS Rajcza 9 : 3 LKS Goleszów
15:00
sobota, 24 sierpień 2019
LKS Drogomyśl 1 : 0 KKS Zebrzydowice
17:00
LKS Łękawica 5 : 0 LKS Pruchna
17:00
RKS Chybie 1 : 0 WSS Wisła
17:00
TS Czarni-Góral Żywiec 2 : 3 LKS Pietrzykowice
17:00
TS Cieszyn 1 : 0 LKS Milówka
17:00
TS Koszarawa Żywiec 3 : 2 LKS Węgierska Górka - Żabnica
15:00
niedziela, 18 sierpień 2019
LKS Pruchna 2 : 0 KKS Zebrzydowice
16:00
LKS Pietrzykowice 2 : 2 LKS Puńców
14:00
sobota, 17 sierpień 2019
WSS Wisła 3 : 0 LKS Łękawica
18:00
TS Cieszyn 2 : 3 LKS Drogomyśl
17:00
LKS Strumień 1 : 4 TS Koszarawa Żywiec
17:00
LKS Goleszów 1 : 5 TS Czarni-Góral Żywiec
16:00
LKS Milówka 2 : 3 LKS Rajcza
16:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 4 : 1 RKS Chybie
13:00
niedziela, 11 sierpień 2019
LKS Rajcza 0 : 1 TS Cieszyn
15:00
sobota, 10 sierpień 2019
LKS Drogomyśl 2 : 0 LKS Pruchna
17:00
LKS Łękawica 3 : 1 LKS Węgierska Górka - Żabnica
17:00
RKS Chybie 0 : 2 LKS Strumień
17:00
KKS Zebrzydowice 2 : 1 WSS Wisła
17:00
LKS Puńców 3 : 0 LKS Goleszów
17:00
TS Czarni-Góral Żywiec 1 : 0 LKS Milówka
17:00
TS Koszarawa Żywiec 0 : 1 LKS Pietrzykowice
15:00
niedziela, 4 sierpień 2019
LKS Pruchna 1 : 5 WSS Wisła
17:00
LKS Rajcza 4 : 2 LKS Drogomyśl
15:00
LKS Pietrzykowice 2 : 6 RKS Chybie
14:00
sobota, 3 sierpień 2019
TS Cieszyn 3 : 0 TS Czarni-Góral Żywiec
17:00
LKS Strumień 1 : 7 LKS Łękawica
17:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 3 : 3 KKS Zebrzydowice
17:00
LKS Milówka 0 : 0 LKS Puńców
16:00
LKS Goleszów 0 : 0 TS Koszarawa Żywiec
16:00

sobota, 21 marzec 2020
LKS Drogomyśl vs LKS Rajcza
14:00
TS Czarni-Góral Żywiec vs TS Cieszyn
14:00
LKS Puńców vs LKS Milówka
14:00
TS Koszarawa Żywiec vs LKS Goleszów
14:00
RKS Chybie vs LKS Pietrzykowice
14:00
LKS Łękawica vs LKS Strumień
14:00
KKS Zebrzydowice vs LKS Węgierska Górka - Żabnica
14:00
WSS Wisła vs LKS Pruchna
14:00
sobota, 28 marzec 2020
WSS Wisła vs KKS Zebrzydowice
14:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica vs LKS Łękawica
14:00
LKS Strumień vs RKS Chybie
14:00
LKS Pietrzykowice vs TS Koszarawa Żywiec
14:00
LKS Goleszów vs LKS Puńców
14:00
LKS Milówka vs TS Czarni-Góral Żywiec
14:00
TS Cieszyn vs LKS Rajcza
14:00
niedziela, 29 marzec 2020
LKS Pruchna vs LKS Drogomyśl
14:00
sobota, 4 kwiecień 2020
LKS Drogomyśl vs TS Cieszyn
15:00
TS Czarni-Góral Żywiec vs LKS Goleszów
15:00
LKS Puńców vs LKS Pietrzykowice
15:00
TS Koszarawa Żywiec vs LKS Strumień
15:00
RKS Chybie vs LKS Węgierska Górka - Żabnica
15:00
LKS Łękawica vs WSS Wisła
15:00
KKS Zebrzydowice vs LKS Pruchna
15:00
niedziela, 5 kwiecień 2020
LKS Rajcza vs LKS Milówka
15:00
sobota, 11 kwiecień 2020
KKS Zebrzydowice vs LKS Drogomyśl
15:00
LKS Pruchna vs LKS Łękawica
15:00
WSS Wisła vs RKS Chybie
15:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica vs TS Koszarawa Żywiec
15:00
LKS Strumień vs LKS Puńców
15:00
LKS Pietrzykowice vs TS Czarni-Góral Żywiec
15:00
LKS Goleszów vs LKS Rajcza
15:00
LKS Milówka vs TS Cieszyn
15:00
sobota, 18 kwiecień 2020
LKS Drogomyśl vs LKS Milówka
15:00
TS Cieszyn vs LKS Goleszów
15:00
TS Czarni-Góral Żywiec vs LKS Strumień
15:00
LKS Puńców vs LKS Węgierska Górka - Żabnica
15:00
WSS Wisła vs TS Koszarawa Żywiec
15:00
RKS Chybie vs LKS Pruchna
15:00
LKS Łękawica vs KKS Zebrzydowice
15:00
niedziela, 19 kwiecień 2020
LKS Rajcza vs LKS Pietrzykowice
15:00
sobota, 25 kwiecień 2020
LKS Łękawica vs LKS Drogomyśl
16:00
KKS Zebrzydowice vs RKS Chybie
16:00
WSS Wisła vs LKS Puńców
16:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica vs TS Czarni-Góral Żywiec
16:00
LKS Strumień vs LKS Rajcza
16:00
LKS Pietrzykowice vs TS Cieszyn
16:00
LKS Goleszów vs LKS Milówka
16:00
niedziela, 26 kwiecień 2020
LKS Pruchna vs TS Koszarawa Żywiec
16:00
sobota, 2 maj 2020
LKS Drogomyśl vs LKS Goleszów
16:00
LKS Milówka vs LKS Pietrzykowice
16:00
TS Cieszyn vs LKS Strumień
16:00
WSS Wisła vs TS Czarni-Góral Żywiec
16:00
LKS Puńców vs LKS Pruchna
16:00
TS Koszarawa Żywiec vs KKS Zebrzydowice
16:00
RKS Chybie vs LKS Łękawica
16:00
niedziela, 3 maj 2020
LKS Rajcza vs LKS Węgierska Górka - Żabnica
15:00
sobota, 9 maj 2020
LKS Pruchna vs TS Czarni-Góral Żywiec
13:00
RKS Chybie vs LKS Drogomyśl
16:00
LKS Łękawica vs TS Koszarawa Żywiec
16:00
LKS Puńców vs KKS Zebrzydowice
16:00
WSS Wisła vs LKS Rajcza
16:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica vs TS Cieszyn
16:00
LKS Strumień vs LKS Milówka
16:00
LKS Pietrzykowice vs LKS Goleszów
16:00

 

Najnowsze ogłoszenia

Kierowca międzyn. kat.B

cropped-arra-rlogo-01
Miejscowość: Głogów

Praca dla spawacza

fitcenter-300-100
Miejscowość: Strumień
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…