Wyniki A klasy w sezonie 2018/2019

Rozgrywki "A" klasy w sezonie 2018/2019

Tabela "A" klasy (sezon 2018/2019)

Poz. Zespół / Drużyna M Pkt B+ B-
1. LKS Strumień 26 63 91 33
2. TS Cieszyn 26 62 87 27
3. LKS Goleszów 26 46 84 56
4. LKS Pogórze 26 41 58 44
5. UKS Istebna 26 40 58 57
6. LKS Pogwizdów 26 38 40 34
7. LKS Brenna 26 38 51 47
8. LKS Bąków 26 35 42 60
9. KP Skoczów II 26 31 44 51
10. LKS Pielgrzymowice 26 30 49 66
11. LKS Kończyce Wielkie 26 29 43 49
12. LKS Zabłocie 26 29 45 65
13. LKS Hażlach 26 16 35 66
14. LKS Dębowiec 26 13 24 96

Wyniki "A" klasy w sezonie 2018/2019

niedziela, 16 czerwiec 2019
KP Skoczów II 1 : 1 LKS Hażlach
17:00
UKS Istebna 2 : 1 LKS Kończyce Wielkie
17:00
LKS Pogórze 1 : 0 LKS Pogwizdów
11:00
sobota, 15 czerwiec 2019
TS Cieszyn 6 : 0 LKS Dębowiec
17:00
LKS Bąków 2 : 0 LKS Zabłocie
17:00
LKS Goleszów 4 : 4 LKS Pielgrzymowice
17:00
LKS Brenna 1 : 4 LKS Strumień
16:30
niedziela, 9 czerwiec 2019
LKS Kończyce Wielkie 1 : 4 TS Cieszyn
17:00
LKS Pielgrzymowice 1 : 5 UKS Istebna
17:00
LKS Zabłocie 1 : 3 LKS Goleszów
17:00
LKS Pogwizdów 3 : 3 LKS Bąków
17:00
LKS Hażlach 0 : 4 LKS Pogórze
17:00
KP Skoczów II 1 : 5 LKS Strumień
17:00
sobota, 8 czerwiec 2019
LKS Dębowiec 0 : 1 LKS Brenna
17:00
wtorek, 4 czerwiec 2019
LKS Dębowiec 1 : 5 LKS Pogórze
18:00
niedziela, 2 czerwiec 2019
UKS Istebna 3 : 3 LKS Zabłocie
18:00
KP Skoczów II 1 : 1 LKS Dębowiec
17:00
LKS Pogórze 1 : 3 LKS Strumień
11:00
sobota, 1 czerwiec 2019
LKS Bąków 3 : 0 LKS Hażlach
17:00
TS Cieszyn 2 : 2 LKS Brenna
17:00
LKS Kończyce Wielkie 3 : 3 LKS Pielgrzymowice
17:00
LKS Goleszów 5 : 0 LKS Pogwizdów
12:00
niedziela, 26 maj 2019
LKS Hażlach 1 : 3 LKS Goleszów
17:00
LKS Pogwizdów 2 : 2 UKS Istebna
17:00
LKS Zabłocie 2 : 4 LKS Kończyce Wielkie
17:00
LKS Pielgrzymowice 1 : 9 TS Cieszyn
17:00
LKS Brenna 2 : 0 KP Skoczów II
11:00
sobota, 25 maj 2019
LKS Strumień 6 : 0 LKS Bąków
15:00
niedziela, 19 maj 2019
LKS Pogórze 1 : 2 LKS Brenna
16:00
LKS Pielgrzymowice 3 : 2 LKS Zabłocie
16:00
UKS Istebna 3 : 2 LKS Hażlach
16:00
sobota, 18 maj 2019
LKS Goleszów 4 : 4 LKS Strumień
16:00
LKS Bąków 1 : 0 LKS Dębowiec
16:00
LKS Kończyce Wielkie 2 : 2 LKS Pogwizdów
16:00
TS Cieszyn 8 : 1 KP Skoczów II
11:00
niedziela, 12 maj 2019
LKS Zabłocie 2 : 6 TS Cieszyn
16:00
LKS Pogwizdów 4 : 2 LKS Pielgrzymowice
16:00
LKS Hażlach 0 : 2 LKS Kończyce Wielkie
16:00
LKS Brenna 4 : 0 LKS Bąków
11:00
sobota, 11 maj 2019
LKS Strumień 4 : 1 UKS Istebna
16:00
LKS Dębowiec 0 : 5 LKS Goleszów
16:00
KP Skoczów II 2 : 1 LKS Pogórze
16:00
niedziela, 5 maj 2019
UKS Istebna 4 : 0 LKS Dębowiec
16:00
LKS Pielgrzymowice 2 : 3 LKS Hażlach
16:00
LKS Zabłocie 2 : 2 LKS Pogwizdów
16:00
sobota, 4 maj 2019
TS Cieszyn 2 : 1 LKS Pogórze
16:00
LKS Bąków 0 : 1 KP Skoczów II
16:00
LKS Goleszów 2 : 3 LKS Brenna
16:00
LKS Kończyce Wielkie 2 : 5 LKS Strumień
16:00
środa, 1 maj 2019
LKS Dębowiec 0 : 5 LKS Kończyce Wielkie
16:30
LKS Brenna 4 : 2 UKS Istebna
16:00
LKS Strumień 3 : 0 LKS Pielgrzymowice
16:00
LKS Pogwizdów 0 : 2 TS Cieszyn
14:00
LKS Hażlach 3 : 3 LKS Zabłocie
14:00
KP Skoczów II 4 : 2 LKS Goleszów
12:00
LKS Pogórze 7 : 3 LKS Bąków
11:00
niedziela, 28 kwiecień 2019
UKS Istebna 2 : 2 KP Skoczów II
16:00
LKS Pielgrzymowice 1 : 2 LKS Dębowiec
16:00
LKS Zabłocie 1 : 2 LKS Strumień
16:00
LKS Pogwizdów 2 : 1 LKS Hażlach
16:00
TS Cieszyn 9 : 0 LKS Bąków
15:00
sobota, 27 kwiecień 2019
LKS Kończyce Wielkie 1 : 0 LKS Brenna
16:00
LKS Goleszów 3 : 2 LKS Pogórze
16:00
poniedziałek, 22 kwiecień 2019
KP Skoczów II 1 : 1 LKS Kończyce Wielkie
15:00
sobota, 20 kwiecień 2019
LKS Strumień 3 : 1 LKS Pogwizdów
15:00
LKS Dębowiec 0 : 0 LKS Zabłocie
15:00
LKS Bąków 1 : 6 LKS Goleszów
15:00
LKS Hażlach 0 : 4 TS Cieszyn
15:00
LKS Brenna 2 : 3 LKS Pielgrzymowice
15:00
LKS Pogórze 2 : 1 UKS Istebna
15:00
niedziela, 14 kwiecień 2019
UKS Istebna 2 : 1 LKS Bąków
15:00
LKS Pielgrzymowice 1 : 2 KP Skoczów II
15:00
LKS Zabłocie 0 : 4 LKS Brenna
15:00
LKS Pogwizdów 0 : 0 LKS Dębowiec
15:00
sobota, 13 kwiecień 2019
LKS Hażlach 1 : 5 LKS Strumień
15:00
LKS Kończyce Wielkie 0 : 2 LKS Pogórze
15:00
TS Cieszyn 3 : 0 LKS Goleszów
15:00
niedziela, 7 kwiecień 2019
KP Skoczów II 5 : 0 LKS Zabłocie
15:00
LKS Brenna 1 : 1 LKS Pogwizdów
11:00
LKS Pogórze 4 : 2 LKS Pielgrzymowice
11:00
sobota, 6 kwiecień 2019
LKS Strumień 3 : 2 TS Cieszyn
15:00
LKS Dębowiec 1 : 6 LKS Hażlach
15:00
LKS Bąków 2 : 2 LKS Kończyce Wielkie
15:00
LKS Goleszów 4 : 3 UKS Istebna
15:00
niedziela, 31 marzec 2019
LKS Pielgrzymowice 2 : 2 LKS Bąków
15:00
LKS Pogwizdów 2 : 2 KP Skoczów II
15:00
LKS Hażlach 0 : 1 LKS Brenna
15:00
LKS Zabłocie 0 : 1 LKS Pogórze
15:00
sobota, 30 marzec 2019
TS Cieszyn 2 : 0 UKS Istebna
14:00
LKS Kończyce Wielkie 1 : 1 LKS Goleszów
14:00
LKS Strumień 8 : 3 LKS Dębowiec
14:00
niedziela, 28 październik 2018
LKS Dębowiec 2 : 5 TS Cieszyn
14:00
LKS Strumień 4 : 1 LKS Brenna
14:00
LKS Hażlach 0 : 3 KP Skoczów II
14:00
LKS Pogwizdów 0 : 0 LKS Pogórze
14:00
LKS Zabłocie 1 : 2 LKS Bąków
14:00
LKS Pielgrzymowice 0 : 2 LKS Goleszów
14:00
LKS Kończyce Wielkie 0 : 2 UKS Istebna
14:00
niedziela, 21 październik 2018
TS Cieszyn 1 : 1 LKS Kończyce Wielkie
15:00
UKS Istebna 2 : 1 LKS Pielgrzymowice
15:00
LKS Goleszów 13 : 1 LKS Zabłocie
15:00
LKS Bąków 1 : 0 LKS Pogwizdów
15:00
LKS Pogórze 1 : 2 LKS Hażlach
15:00
LKS Strumień 3 : 0 KP Skoczów II
15:00
LKS Brenna 2 : 2 LKS Dębowiec
15:00
niedziela, 14 październik 2018
LKS Brenna 1 : 4 TS Cieszyn
15:00
LKS Dębowiec 2 : 1 KP Skoczów II
15:00
LKS Strumień 3 : 1 LKS Pogórze
15:00
LKS Hażlach 2 : 2 LKS Bąków
15:00
LKS Pogwizdów 0 : 1 LKS Goleszów
15:00
LKS Zabłocie 3 : 2 UKS Istebna
15:00
LKS Pielgrzymowice 2 : 1 LKS Kończyce Wielkie
15:00
niedziela, 7 październik 2018
TS Cieszyn 2 : 0 LKS Pielgrzymowice
15:00
LKS Kończyce Wielkie 0 : 1 LKS Zabłocie
15:00
UKS Istebna 0 : 2 LKS Pogwizdów
15:00
LKS Goleszów 3 : 2 LKS Hażlach
15:00
LKS Bąków 0 : 3 LKS Strumień
15:00
LKS Pogórze 9 : 1 LKS Dębowiec
15:00
KP Skoczów II 1 : 1 LKS Brenna
15:00
niedziela, 30 wrzesień 2018
KP Skoczów II 3 : 4 TS Cieszyn
15:00
LKS Brenna 1 : 2 LKS Pogórze
15:00
LKS Dębowiec 0 : 3 LKS Bąków
15:00
LKS Strumień 8 : 1 LKS Goleszów
15:00
LKS Hażlach 4 : 0 UKS Istebna
15:00
LKS Pogwizdów 1 : 1 LKS Kończyce Wielkie
15:00
LKS Zabłocie 1 : 1 LKS Pielgrzymowice
15:00
niedziela, 23 wrzesień 2018
TS Cieszyn 1 : 2 LKS Zabłocie
16:00
LKS Pielgrzymowice 0 : 0 LKS Pogwizdów
16:00
LKS Kończyce Wielkie 3 : 1 LKS Hażlach
16:00
UKS Istebna 3 : 2 LKS Strumień
16:00
LKS Goleszów 5 : 0 LKS Dębowiec
16:00
LKS Bąków 4 : 1 LKS Brenna
16:00
LKS Pogórze 2 : 0 KP Skoczów II
16:00
niedziela, 16 wrzesień 2018
LKS Pogórze 1 : 2 TS Cieszyn
16:00
KP Skoczów II 1 : 2 LKS Bąków
16:00
LKS Brenna 4 : 2 LKS Goleszów
16:00
LKS Dębowiec 1 : 2 UKS Istebna
16:00
LKS Strumień 3 : 3 LKS Kończyce Wielkie
16:00
LKS Hażlach 0 : 3 LKS Pielgrzymowice
16:00
LKS Pogwizdów 3 : 2 LKS Zabłocie
16:00
niedziela, 9 wrzesień 2018
TS Cieszyn 0 : 1 LKS Pogwizdów
16:00
LKS Zabłocie 6 : 0 LKS Hażlach
16:00
LKS Pielgrzymowice 3 : 2 LKS Strumień
16:00
LKS Kończyce Wielkie 5 : 0 LKS Dębowiec
16:00
UKS Istebna 4 : 2 LKS Brenna
16:00
LKS Goleszów 1 : 3 KP Skoczów II
16:00
LKS Bąków 2 : 0 LKS Pogórze
16:00
niedziela, 2 wrzesień 2018
LKS Bąków 1 : 2 TS Cieszyn
16:00
LKS Pogórze 3 : 2 LKS Goleszów
16:00
KP Skoczów II 3 : 5 UKS Istebna
16:00
LKS Brenna 3 : 0 LKS Kończyce Wielkie
16:00
LKS Dębowiec 2 : 4 LKS Pielgrzymowice
16:00
LKS Strumień 1 : 0 LKS Zabłocie
16:00
LKS Hażlach 1 : 3 LKS Pogwizdów
16:00
niedziela, 26 sierpień 2018
LKS Pogwizdów 1 : 1 LKS Strumień
17:00
TS Cieszyn 2 : 1 LKS Hażlach
17:00
LKS Zabłocie 3 : 2 LKS Dębowiec
17:00
LKS Pielgrzymowice 1 : 5 LKS Brenna
17:00
LKS Kończyce Wielkie 1 : 4 KP Skoczów II
17:00
UKS Istebna 2 : 2 LKS Pogórze
17:00
LKS Goleszów 2 : 2 LKS Bąków
17:00
niedziela, 19 sierpień 2018
LKS Goleszów 3 : 1 TS Cieszyn
17:00
LKS Bąków 2 : 1 UKS Istebna
17:00
LKS Pogórze 3 : 1 LKS Kończyce Wielkie
17:00
KP Skoczów II 1 : 1 LKS Pielgrzymowice
17:00
LKS Dębowiec 0 : 7 LKS Pogwizdów
17:00
LKS Strumień 1 : 0 LKS Hażlach
17:00
LKS Brenna 0 : 3 LKS Zabłocie
17:00
środa, 15 sierpień 2018
TS Cieszyn 1 : 0 LKS Strumień
17:00
LKS Hażlach 2 : 3 LKS Dębowiec
17:00
LKS Pogwizdów 2 : 1 LKS Brenna
17:00
LKS Zabłocie 2 : 1 KP Skoczów II
17:00
LKS Pielgrzymowice 5 : 1 LKS Pogórze
17:00
LKS Kończyce Wielkie 2 : 1 LKS Bąków
17:00
UKS Istebna 5 : 4 LKS Goleszów
17:00
niedziela, 12 sierpień 2018
LKS Goleszów 3 : 0 LKS Kończyce Wielkie
17:00
LKS Bąków 2 : 3 LKS Pielgrzymowice
17:00
LKS Dębowiec 1 : 5 LKS Strumień
17:00
LKS Pogórze 1 : 4 LKS Zabłocie
17:00
LKS Brenna 2 : 2 LKS Hażlach
17:00
KP Skoczów II 0 : 1 LKS Pogwizdów
17:00
UKS Istebna 0 : 3 TS Cieszyn
17:00




 

Najnowsze ogłoszenia

Serwis Skup Sprzedaż Lapt

1
Miejscowość: Pruchna
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…