Wyniki A klasy w sezonie 2006/2007
Tabela "A" klasy (sezon 2006/2007)
|
|
MECZE | PUNKTY | BR. ZDOB. |
BR STRAC. |
1 | TS Cieszyn |
26 | 56 | 69 | 29 |
2 | LKS Puńców |
26 | 56 | 80 | 30 |
3 | LKS Strumień |
26 |
55 | 58 | 29 |
4 | LKS Brenna |
26 | 46 | 43 | 27 |
5 | LKS Kończyce Małe |
26 | 41 | 36 | 39 |
6 | LKS Hażlach |
26 | 40 | 44 | 41 |
7 | LKS Drogomyśl |
26 | 34 | 41 | 42 |
8 | KS Wisła |
26 | 34 | 63 | 50 |
9 | LKS Zabłocie |
26 | 32 | 39 | 53 |
10 | KS Nierodzim |
26 | 31 | 41 | 37 |
11 | LKS Kończyce Wielkie |
26 | 31 | 36 | 62 |
12 | KKS Zebrzydowice |
26 | 25 | 37 | 66 |
13 | LKS Ochaby |
26 | 24 | 33 | 53 |
14 | LKS Smoradz |
26 | 14 | 24 | 86 |
Rozgrywki "A" klasy w sezonie 2006/2007
Kolejka jesienna
Kolejka 1 - 12 sierpnia godz.17.00
KS Wisła - KS Nierodzim 2:2
Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Kończyce Małe 0:3
Mieszko-Piast Cieszyn - Victoria Hażlach 5:1
Wisła Strumień - Orzeł Zabłocie 4:2
LKS Ochaby 96 - Tempo Puńców 0:1
Spójnia Zebrzydowice - Wyzwolenie Simoradz 2:1
Beskid Brenna - Błyskawica Drogomyśl 2:0
Kolejka 2 - 15 sierpnia godz.17.00
Wyzwolenie Simoradz - Beskid Brenna 0:2
KS Nierodzim - Błyskawica Drogomyśl 3:2
Tempo Puńców - Spójnia Zebrzydowice 12:0
Orzeł Zabłocie - LKS Ochaby 96 1:0
Victoria Hażlach - Wisła Strumień 1:1
LKS Kończyce Małe - Mieszko-Piast Cieszyn 1:0
KS Wisła - Błyskawica Kończyce Wlk 4:1
Kolejka 3 - 20 sierpnia godz.17.00
Mieszko-Piast Cieszyn - KS Wisła 3:1
Wisła Strumień - LKS Kończyce Małe 4:1
Błyskawica Kończyce Wlk - KS Nierodzim 0:5
LKS Ochaby 96 - Victoria Hażlach 0:2
Spójnia Zebrzydowice - Orzeł Zabłocie 1:0
Beskid Brenna - Tempo Puńców 1:2
Błyskawica Drogomyśl - Wyzwolenie Simoradz 5:0
Kolejka 4 - 27 sierpnia godz.17.00
Tempo Puńców - Błyskawica Drogomyśl 0:2
Orzeł Zabłocie - Beskid Brenna 0:0
Victoria Hażlach - Spójnia Zebrzydowice 1:1
KS Nierodzim - Wyzwolenie Simoradz 6:2
LKS Kończyce Małe - LKS Ochaby 96 1:1
KS Wisła - Wisła Strumień 2:2
Błyskawica Kończyce Wlk - Mieszko-Piast Cieszyn 1:5
Kolejka 5 - 3 września godz.17.00
Wisła Strumień - Błyskawica Kończyce Wlk 4:3
LKS Ochaby 96 - KS Wisła 1:3
Spójnia Zebrzydowice - LKS Kończyce Małe 3:5
Beskid Brenna - Victoria Hażlach 3:0
Mieszko-Piast Cieszyn - KS Nierodzim 1:0
Błyskawica Drogomyśl - Orzeł Zabłocie 4:1
Wyzwolenie Simoradz - Tempo Puńców 1:5
Kolejka 6 - 10 września godz.16.00
Orzeł Zabłocie - Wyzwolenie Simoradz 5:3
Victoria Hażlach - Błyskawica Drogomyśl 3:1
LKS Kończyce Małe - Beskid Brenna 0:2
KS Wisła - Spójnia Zebrzydowice 3:0
Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Ochaby 96 2:5
KS Nierodzim - Tempo Puńców 1:0
Mieszko-Piast Cieszyn - Wisła Strumień 2:4
Kolejka 7 - 17 września godz.16.00
LKS Ochaby 96 - Mieszko-Piast Cieszyn 0:0
Spójnia Zebrzydowice - Błyskawica Kończyce Wlk 0:1
Beskid Brenna - KS Wisła 2:0
Błyskawica Drogomyśl - LKS Kończyce Małe 0:1
Wyzwolenie Simoradz - Victoria Hażlach 0:0
Tempo Puńców - Orzeł Zabłocie 6:3
Wisła Strumień - KS Nierodzim 0:0
Kolejka 8 - 24 września godz.16.00
KS Nierodzim - Orzeł Zabłocie 4:0
Victoria Hażlach - Tempo Puńców 0:5
LKS Kończyce Małe - Wyzwolenie Simoradz 2:0
KS Wisła - Błyskawica Drogomyśl 0:1
Błyskawica Kończyce Wlk - Beskid Brenna 0:0
Mieszko-Piast Cieszyn - Spójnia Zebrzydowice 6:0
Wisła Strumień - LKS Ochaby 96 2:1
Kolejka 9 - 1 października godz.16.00
Spojnia Zebrzydowice - Wisła Strumień 0:2
LKS Ochaby 96 - KS Nierodzim 2:1
Beskid Brenna - Mieszko-Piast Cieszyn 1:0
Błyskawica Drogomyśl - Błyskawica Kończyce Wlk 1:1
Wyzwolenie Simoradz - KS Wisła 1:0
Tempo Puńcow - LKS Kończyce Małe 2:2
Orzeł Zabłocie - Victoria Hażlach 0:5
Kolejka 10 - 8 października godz.15.00
LKS Kończyce Małe - Orzeł Zabłocie 2:0
KS Wisła - Tempo Puńców 0:3 w.o.
KS Nierodzim - Victoria Hażlach 0:1
Błyskawica Kończyce Wlk - Wyzwolenie Simoradz 4:1
Mieszko-Piast Cieszyn - Błyskawica Drogomyśl 2:3
Wisła Strumień - Beskid Brenna 2:1
LKS Ochaby 96 - Spójnia Zebrzydowice 4:2
Kolejka 11 - 15 października godz.15.00
Beskid Brenna - LKS Ochaby 96 1:1
Błyskawica Drogomyśl - Wisła Strumień 0:1
Wyzwolenie Simoradz - Mieszko-Piast Cieszyn 0:3
Spójnia Zebrzydowice - KS Nierodzim 3:6
Tempo Puńców - Błyskawica Kończyce Wlk 6:0
Orzeł Zabłocie - KS Wisła 3:2
Victoria Hażlach - LKS Kończyce Małe 0:1
Kolejka 12 - 22 października godz.15.00
KS Wisła - Victoria Hażlach 5:0
Błyskawica Kończyce Wlk - Orzeł Zabłocie 0:5
Mieszko-Piast Cieszyn - Tempo Puńców 3:1
Wisła Strumień - Wyzwolenie Simoradz 3:0
KS Nierodzim - LKS Kończyce Małe 0:2
LKS Ochaby 96 - Błyskawica Drogomyśl 1:0
Spójnia Zebrzydowice - Beskid Brenna 1:1
Kolejka 13 - 29 października godz.14.00
LKS Kończyce Małe - KS Wisła 2:1
Victoria Hażlach - Błyskawica Kończyce Wlk 4:0
Orzeł Zabłocie - Mieszko-Piast Cieszyn 0:3
Tempo Puńców - Wisła Strumień 4:1
Wyzwolenie Simoradz - LKS Ochaby 96 3:1
Błyskawica Drogomyśl - Spójnia Zebrzydowice 0:1
Beskid Brenna - KS Nierodzim 0:0
Kolejka wiosenna
Kolejka 14 - 9 kwietnia godz.15.00
KS Nierodzim - KS Wisła 0:3
LKS Kończyce Małe - Błyskawica Kończyce Wlk 0:0
Victoria Hażlach - Mieszko-Piast Cieszyn 0:3
Orzeł Zabłocie - Wisła Strumień 2:1
Tempo Puńców - LKS Ochaby 96 7:1
Wyzwolenie Simoradz - Spójnia Zebrzydowice 0:0
Błyskawica Drogomyśl - Beskid Brenna 1:1
Kolejka 15 - 15 kwietnia godz.15.00
Beskid Brenna - Wyzwolenie Simoradz 4:1
Błyskawica Drogomyśl - KS Nierodzim 3:0 w.o.
Spójnia Zebrzydowice - Tempo Puńców 0:3
LKS Ochaby 96 - Orzeł Zabłocie 1:1
Wisła Strumień - Victoria Hażlach 1:0
Mieszko-Piast Cieszyn - LKS Kończyce Małe 2:0
Błyskawica Kończyce Wlk - KS Wisła 2:3
Kolejka 16 - 22 kwietnia godz.15.00
KS Wisła - Mieszko-Piast Cieszyn 4:2
LKS Kończyce Małe - Wisła Strumień 0:2
KS Nierodzim - Błyskawica Kończyce Wlk 1:2
Victoria Hażlach - LKS Ochaby 96 1:3
Orzeł Zabłocie - Spójnia Zebrzydowice 0:2
Tempo Puńców - Beskid Brenna 1:0
Wyzwolenie Simoradz - Błyskawica Drogomyśl 0:2
Kolejka 17 - 29 kwietnia godz.16.00
Błyskawica Drogomyśl - Tempo Puńców 2:1
Beskid Brenna - Orzeł Zabłocie 0:1
Spójnia Zebrzydowice - Victoria Hażlach 3:4
Wyzwolenie Simoradz - KS Nierodzim 1:0
LKS Ochaby 96 - LKS Kończyce Małe 2:1
Wisła Strumień - KS Wisła 4:2
Mieszko-Piast Cieszyn - Błyskawica Kończyce Wlk 4:1
Kolejka 18 - 3 maja godz.16.00
Błyskawica Kończyce Wlk - Wisła Strumień 1:0
KS Wisła - LKS Ochaby 96 3:1
LKS Kończyce Małe - Spójnia Zebrzydowice 0:0
Victoria Hażlach - Beskid Brenna 2:1
KS Nierodzim - Mieszko-Piast Cieszyn 0:1
Orzeł Zabłocie - Błyskawica Drogomyśl 1:2
Tempo Puńców - Wyzwolenie Simoradz 3:0
Kolejka 19 - 6 maja godz.16.00
Wyzwolenie Simoradz - Orzeł Zabłocie 0:2
Błyskawica Drogomyśl - Victoria Hażlach 1:2
Beskid Brenna - LKS Kończyce Małe 3:1
Spójnia Zebrzydowice - KS Wisła 2:1
LKS Ochaby 96 - Błyskawica Kończyce Wlk 1:3
Tempo Puńców - KS Nierodzim 2:4
Wisła Strumień - Mieszko-Piast Cieszyn 0:1
Kolejka 20 - 13 maja godz.16.00
Mieszko-Piast Cieszyn - LKS Ochaby 96 3:1
Błyskawica Kończyce Wlk - Spójnia Zebrzydowice 3:1
KS Wisła - Beskid Brenna 2:3
LKS Kończyce Małe - Błyskawica Drogomyśl 3:0 w.o.
Victoria Hażlach - Wyzwolenie Simoradz 7:1
Orzeł Zabłocie - Tempo Puńców 2:3
KS Nierodzim - Wisła Strumień 1:2
Kolejka 21 - 20 maja godz.16.00
Orzeł Zabłocie - KS Nierodzim 1:0
Tempo Puńców - Victoria Hażlach 2:1
Wyzwolenie Simoradz - LKS Kończyce Małe 0:2
Błyskawica Drogomyśl - KS Wisła 3:3
Beskid Brenna - Błyskawica Kończyce Wlk 3:1
Spójnia Zebrzydowice - Mieszko-Piast Cieszyn 2:5
LKS Ochaby 96 - Wisła Strumień 1:1
Kolejka 22 - 27 maja godz.17.00
Wisła Strumień - Spójnia Zebrzydowice 2:0
KS Nierodzim - LKS Ochaby 96 2:1
Mieszko-Piast Cieszyn - Beskid Brenna 3:3
Błyskawica Kończyce Wlk - Błyskawica Drogomyśl 1:2
KS Wisła - Wyzwolenie Simoradz 9:2
LKS Kończyce Małe - Tempo Puńców 2:6
Victoria Hażlach - Orzeł Zabłocie 4:1
Kolejka 23 - 3 czerwca godz.17.00
Orzeł Zabłocie - LKS Kończyce Małe 3:0
Tempo Puńców - KS Wisła 1:1
Victoria Hażlach - KS Nierodzim 1:0
Wyzwolenie Simoradz - Błyskawica Kończyce Wlk 3:5
Błyskawica Drogomyśl - Mieszko-Piast Cieszyn 2:3
Beskid Brenna - Wisła Strumień 0:6
Spójnia Zebrzydowice - LKS Ochaby 96 5:0
Kolejka 24 - 7 czerwca godz.17.00
LKS Ochaby 96 - Beskid Brenna 2:4
Wisła Strumień - Błyskawica Drogomyśl 3:2
Mieszko-Piast Cieszyn - Wyzwolenie Simoradz 6:0
KS Nierodzim - Spójnia Zebrzydowice 3:0
Błyskawica Kończyce Wlk - Tempo Puńców 2:0
KS Wisła - Orzeł Zabłocie 3:5
LKS Kończyce Małe - Victoria Hażlach 1:0
Kolejka 25 - 10 czerwca godz.17.00
Victoria Hażlach - KS Wisła 3:1
Orzeł Zabłocie - Błyskawica Kończyce Wlk 0:1
Tempo Puńców - Mieszko-Piast Cieszyn 3:1
Wyzwolenie Simoradz - Wisła Strumień 1:6
LKS Kończyce Małe - KS Nierodzim 2:2
Błyskawica Drogomyśl - LKS Ochaby 96 0:0
Beskid Brenna - Spójnia Zebrzydowice 1:0
Kolejka 26 - 17 czerwca godz.17.00
KS Wisła - LKS Kończyce Małe 5:1
Błyskawica Kończyce Wlk - Victoria Hażlach 1:1
Mieszko-Piast Cieszyn - Orzeł Zabłocie 2:0
Wisła Strumień - Tempo Puńców 0:1
LKS Ochaby 96 - Wyzwolenie Simoradz 2:3
Spójnia Zebrzydowice - Błyskawica Drogomyśl 8:2
KS Nierodzim - Beskid Brenna 0:3 w.o.