Wyniki klasy okręgowej w sezonie 2023/2024
niedziela, 5 maj 2024 | ||
LKS Rajcza | 1 : 2 | GKS Milówka |
15:00 | ||
sobota, 4 maj 2024 | ||
TS Żywiec | 3 : 1 | LKS Hażlach |
17:00 | ||
GKS Radziechowy - Wieprz | 0 : 2 | UKS Istebna |
17:00 | ||
LKS Węgierska Górka - Żabnica | 2 : 3 | WSS Wisła |
16:00 | ||
LKS Goleszów | 3 : 5 | LKS Pietrzykowice |
16:00 | ||
CKS Cieszyn | 10 : 1 | KKS Zebrzydowice |
16:00 | ||
KP Skoczów | 2 : 0 | LKS Strumień |
16:00 | ||
LKS Drogomyśl | 4 : 0 | LKS Ślemień |
15:00 | ||
środa, 1 maj 2024 | ||
LKS Strumień | 1 : 0 | LKS Drogomyśl |
16:00 | ||
UKS Istebna | 3 : 2 | CKS Cieszyn |
16:00 | ||
LKS Goleszów | 1 : 1 | GKS Radziechowy - Wieprz |
16:00 | ||
GKS Milówka | 1 : 0 | LKS Pietrzykowice |
16:00 | ||
LKS Hażlach | 4 : 1 | LKS Rajcza |
16:00 | ||
WSS Wisła | 3 : 0 | TS Żywiec |
16:00 | ||
LKS Ślemień | 5 : 2 | LKS Węgierska Górka - Żabnica |
15:00 | ||
wtorek, 30 kwiecień 2024 | ||
KKS Zebrzydowice | 0 : 3 | KP Skoczów |
17:30 | ||
niedziela, 28 kwiecień 2024 | ||
LKS Rajcza | 4 : 2 | WSS Wisła |
15:00 | ||
sobota, 27 kwiecień 2024 | ||
TS Żywiec | 4 : 1 | LKS Ślemień |
17:00 | ||
LKS Pietrzykowice | 0 : 0 | LKS Hażlach |
16:00 | ||
CKS Cieszyn | 2 : 0 | LKS Goleszów |
16:00 | ||
LKS Strumień | 4 : 0 | KKS Zebrzydowice |
16:00 | ||
LKS Drogomyśl | 4 : 1 | LKS Węgierska Górka - Żabnica |
15:00 | ||
KP Skoczów | 4 : 0 | UKS Istebna |
14:00 | ||
GKS Radziechowy - Wieprz | 2 : 2 | GKS Milówka |
12:00 | ||
sobota, 20 kwiecień 2024 | ||
GKS Milówka | 1 : 4 | CKS Cieszyn |
16:00 | ||
KKS Zebrzydowice | 1 : 5 | LKS Drogomyśl |
15:00 | ||
UKS Istebna | 3 : 3 | LKS Strumień |
15:00 | ||
LKS Goleszów | 0 : 5 | KP Skoczów |
15:00 | ||
LKS Hażlach | 2 : 2 | GKS Radziechowy - Wieprz |
15:00 | ||
WSS Wisła | 0 : 4 | LKS Pietrzykowice |
15:00 | ||
LKS Węgierska Górka - Żabnica | 0 : 3 | TS Żywiec |
15:00 | ||
niedziela, 14 kwiecień 2024 | ||
LKS Rajcza | 7 : 1 | LKS Węgierska Górka - Żabnica |
15:00 | ||
sobota, 13 kwiecień 2024 | ||
LKS Drogomyśl | 3 : 1 | TS Żywiec |
15:00 | ||
LKS Pietrzykowice | 1 : 0 | LKS Ślemień |
15:00 | ||
CKS Cieszyn | 2 : 0 | LKS Hażlach |
15:00 | ||
KP Skoczów | 3 : 0 | GKS Milówka |
15:00 | ||
LKS Strumień | 5 : 1 | LKS Goleszów |
15:00 | ||
KKS Zebrzydowice | 2 : 2 | UKS Istebna |
15:00 | ||
GKS Radziechowy - Wieprz | 3 : 3 | WSS Wisła |
11:00 | ||
niedziela, 7 kwiecień 2024 | ||
LKS Ślemień | 0 : 5 | GKS Radziechowy - Wieprz |
15:00 | ||
sobota, 6 kwiecień 2024 | ||
GKS Milówka | 1 : 0 | LKS Strumień |
16:00 | ||
LKS Goleszów | 1 : 2 | KKS Zebrzydowice |
15:00 | ||
LKS Hażlach | 2 : 6 | KP Skoczów |
15:00 | ||
WSS Wisła | 4 : 3 | CKS Cieszyn |
15:00 | ||
LKS Węgierska Górka - Żabnica | 0 : 1 | LKS Pietrzykowice |
15:00 | ||
TS Żywiec | 1 : 0 | LKS Rajcza |
15:00 | ||
UKS Istebna | 0 : 3 | LKS Drogomyśl |
13:00 | ||
sobota, 30 marzec 2024 | ||
LKS Drogomyśl | 3 : 0 | LKS Rajcza |
14:00 | ||
LKS Pietrzykowice | 0 : 5 | TS Żywiec |
14:00 | ||
GKS Radziechowy - Wieprz | 0 : 0 | LKS Węgierska Górka - Żabnica |
14:00 | ||
CKS Cieszyn | 2 : 2 | LKS Ślemień |
14:00 | ||
KP Skoczów | 3 : 0 | WSS Wisła |
14:00 | ||
LKS Strumień | 3 : 0 | LKS Hażlach |
14:00 | ||
KKS Zebrzydowice | 2 : 2 | GKS Milówka |
14:00 | ||
UKS Istebna | 5 : 0 | LKS Goleszów |
14:00 | ||
sobota, 23 marzec 2024 | ||
KP Skoczów | 2 : 2 | KKS Zebrzydowice |
12:00 | ||
sobota, 18 listopad 2023 | ||
KKS Zebrzydowice | 2 : 1 | LKS Ślemień |
13:00 | ||
niedziela, 12 listopad 2023 | ||
KP Skoczów | 1 : 0 | LKS Ślemień |
11:00 | ||
sobota, 11 listopad 2023 | ||
LKS Goleszów | 1 : 9 | LKS Drogomyśl |
14:00 | ||
UKS Istebna | 3 : 3 | GKS Milówka |
14:00 | ||
KKS Zebrzydowice | 3 : 2 | LKS Hażlach |
14:00 | ||
CKS Cieszyn | 11 : 0 | LKS Węgierska Górka - Żabnica |
14:00 | ||
GKS Radziechowy - Wieprz | 3 : 6 | TS Żywiec |
14:00 | ||
LKS Pietrzykowice | 3 : 1 | LKS Rajcza |
14:00 | ||
LKS Strumień | 3 : 1 | WSS Wisła |
11:00 | ||
niedziela, 5 listopad 2023 | ||
LKS Rajcza | 0 : 0 | GKS Radziechowy - Wieprz |
14:00 | ||
LKS Ślemień | 2 : 2 | LKS Strumień |
14:00 | ||
sobota, 4 listopad 2023 | ||
LKS Drogomyśl | 3 : 2 | LKS Pietrzykowice |
14:00 | ||
TS Żywiec | 1 : 3 | CKS Cieszyn |
14:00 | ||
LKS Węgierska Górka - Żabnica | 2 : 3 | KP Skoczów |
14:00 | ||
WSS Wisła | 0 : 2 | KKS Zebrzydowice |
14:00 | ||
LKS Hażlach | 2 : 2 | UKS Istebna |
14:00 | ||
GKS Milówka | 7 : 0 | LKS Goleszów |
14:00 | ||
sobota, 28 październik 2023 | ||
GKS Milówka | 1 : 1 | LKS Drogomyśl |
15:00 | ||
LKS Goleszów | 0 : 2 | LKS Hażlach |
15:00 | ||
UKS Istebna | 2 : 1 | WSS Wisła |
15:00 | ||
KP Skoczów | 1 : 1 | TS Żywiec |
15:00 | ||
CKS Cieszyn | 6 : 0 | LKS Rajcza |
15:00 | ||
GKS Radziechowy - Wieprz | 4 : 1 | LKS Pietrzykowice |
15:00 | ||
LKS Strumień | 7 : 2 | LKS Węgierska Górka - Żabnica |
13:00 | ||
niedziela, 22 październik 2023 | ||
LKS Rajcza | 0 : 4 | KP Skoczów |
15:00 | ||
TS Żywiec | 7 : 2 | LKS Strumień |
15:00 | ||
LKS Ślemień | 3 : 1 | UKS Istebna |
15:00 | ||
sobota, 21 październik 2023 | ||
LKS Drogomyśl | 2 : 1 | GKS Radziechowy - Wieprz |
15:00 | ||
LKS Pietrzykowice | 2 : 5 | CKS Cieszyn |
15:00 | ||
LKS Węgierska Górka - Żabnica | 3 : 2 | KKS Zebrzydowice |
15:00 | ||
LKS Hażlach | 1 : 4 | GKS Milówka |
15:00 | ||
WSS Wisła | 4 : 3 | LKS Goleszów |
11:00 | ||
sobota, 14 październik 2023 | ||
LKS Hażlach | 2 : 4 | LKS Drogomyśl |
15:00 | ||
GKS Milówka | 2 : 0 | WSS Wisła |
15:00 | ||
LKS Goleszów | 1 : 2 | LKS Ślemień |
15:00 | ||
LKS Strumień | 3 : 0 | LKS Rajcza |
15:00 | ||
KP Skoczów | 1 : 1 | LKS Pietrzykowice |
15:00 | ||
CKS Cieszyn | 3 : 2 | GKS Radziechowy - Wieprz |
15:00 | ||
UKS Istebna | 6 : 0 | LKS Węgierska Górka - Żabnica |
14:00 | ||
KKS Zebrzydowice | 0 : 1 | TS Żywiec |
12:00 | ||
środa, 11 październik 2023 | ||
LKS Pietrzykowice | 3 : 0 | UKS Istebna |
16:15 | ||
LKS Ślemień | 1 : 1 | WSS Wisła |
16:15 | ||
niedziela, 8 październik 2023 | ||
LKS Rajcza | 1 : 0 | KKS Zebrzydowice |
15:00 | ||
TS Żywiec | 4 : 1 | UKS Istebna |
15:00 | ||
LKS Węgierska Górka - Żabnica | 3 : 1 | LKS Goleszów |
15:00 | ||
LKS Ślemień | 0 : 5 | GKS Milówka |
15:00 | ||
sobota, 7 październik 2023 | ||
LKS Drogomyśl | 5 : 0 | CKS Cieszyn |
15:00 | ||
GKS Radziechowy - Wieprz | 1 : 0 | KP Skoczów |
15:00 | ||
LKS Pietrzykowice | 2 : 3 | LKS Strumień |
15:00 | ||
WSS Wisła | 3 : 0 | LKS Hażlach |
15:00 | ||
niedziela, 1 październik 2023 | ||
GKS Milówka | 2 : 1 | LKS Węgierska Górka - Żabnica |
11:00 | ||
sobota, 30 wrzesień 2023 | ||
WSS Wisła | 2 : 1 | LKS Drogomyśl |
16:00 | ||
LKS Hażlach | 3 : 1 | LKS Ślemień |
16:00 | ||
LKS Goleszów | 0 : 3 | TS Żywiec |
16:00 | ||
UKS Istebna | 7 : 0 | LKS Rajcza |
16:00 | ||
KKS Zebrzydowice | 2 : 2 | LKS Pietrzykowice |
16:00 | ||
LKS Strumień | 5 : 4 | GKS Radziechowy - Wieprz |
16:00 | ||
KP Skoczów | 3 : 1 | CKS Cieszyn |
16:00 | ||
środa, 27 wrzesień 2023 | ||
KKS Zebrzydowice | 2 : 4 | CKS Cieszyn |
16:45 | ||
niedziela, 24 wrzesień 2023 | ||
LKS Rajcza | 2 : 2 | LKS Goleszów |
15:00 | ||
sobota, 23 wrzesień 2023 | ||
CKS Cieszyn | 1 : 0 | LKS Strumień |
16:00 | ||
TS Żywiec | 0 : 2 | GKS Milówka |
16:00 | ||
LKS Węgierska Górka - Żabnica | 3 : 4 | LKS Hażlach |
16:00 | ||
GKS Radziechowy - Wieprz | 2 : 3 | KKS Zebrzydowice |
11:00 | ||
środa, 20 wrzesień 2023 | ||
LKS Pietrzykowice | 1 : 1 | WSS Wisła |
16:45 | ||
niedziela, 17 wrzesień 2023 | ||
LKS Ślemień | 0 : 6 | LKS Drogomyśl |
15:00 | ||
GKS Milówka | 1 : 1 | LKS Rajcza |
11:00 | ||
sobota, 16 wrzesień 2023 | ||
WSS Wisła | 3 : 4 | LKS Węgierska Górka - Żabnica |
16:00 | ||
LKS Hażlach | 2 : 3 | TS Żywiec |
16:00 | ||
LKS Pietrzykowice | 1 : 0 | LKS Goleszów |
16:00 | ||
UKS Istebna | 1 : 3 | GKS Radziechowy - Wieprz |
16:00 | ||
LKS Strumień | 2 : 0 | KP Skoczów |
16:00 | ||
środa, 13 wrzesień 2023 | ||
LKS Rajcza | 1 : 1 | TS Żywiec |
17:00 | ||
niedziela, 10 wrzesień 2023 | ||
LKS Rajcza | 1 : 3 | LKS Hażlach |
15:00 | ||
sobota, 9 wrzesień 2023 | ||
LKS Drogomyśl | 2 : 2 | LKS Strumień |
16:00 | ||
CKS Cieszyn | 3 : 0 | UKS Istebna |
16:00 | ||
GKS Radziechowy - Wieprz | 7 : 0 | LKS Goleszów |
16:00 | ||
TS Żywiec | 5 : 2 | WSS Wisła |
16:00 | ||
LKS Węgierska Górka - Żabnica | 5 : 1 | LKS Ślemień |
16:00 | ||
czwartek, 7 wrzesień 2023 | ||
LKS Pietrzykowice | 2 : 2 | GKS Milówka |
17:30 | ||
niedziela, 3 wrzesień 2023 | ||
LKS Ślemień | 2 : 4 | TS Żywiec |
17:00 | ||
UKS Istebna | 0 : 4 | KP Skoczów |
17:00 | ||
GKS Milówka | 2 : 1 | GKS Radziechowy - Wieprz |
11:00 | ||
sobota, 2 wrzesień 2023 | ||
WSS Wisła | 3 : 2 | LKS Rajcza |
17:00 | ||
LKS Hażlach | 1 : 2 | LKS Pietrzykowice |
17:00 | ||
LKS Goleszów | 1 : 3 | CKS Cieszyn |
17:00 | ||
KKS Zebrzydowice | 4 : 0 | LKS Strumień |
17:00 | ||
LKS Węgierska Górka - Żabnica | 1 : 2 | LKS Drogomyśl |
16:00 | ||
niedziela, 27 sierpień 2023 | ||
LKS Rajcza | 1 : 4 | LKS Ślemień |
15:00 | ||
sobota, 26 sierpień 2023 | ||
LKS Drogomyśl | 4 : 1 | KKS Zebrzydowice |
17:00 | ||
KP Skoczów | 10 : 1 | LKS Goleszów |
17:00 | ||
CKS Cieszyn | 5 : 1 | GKS Milówka |
17:00 | ||
GKS Radziechowy - Wieprz | 4 : 2 | LKS Hażlach |
17:00 | ||
TS Żywiec | 5 : 1 | LKS Węgierska Górka - Żabnica |
17:00 | ||
LKS Strumień | 2 : 1 | UKS Istebna |
16:00 | ||
środa, 23 sierpień 2023 | ||
LKS Drogomyśl | 4 : 2 | KP Skoczów |
17:30 | ||
niedziela, 20 sierpień 2023 | ||
LKS Ślemień | 0 : 2 | LKS Pietrzykowice |
15:00 | ||
sobota, 19 sierpień 2023 | ||
TS Żywiec | 2 : 2 | LKS Drogomyśl |
17:00 | ||
WSS Wisła | 2 : 2 | GKS Radziechowy - Wieprz |
17:00 | ||
GKS Milówka | 2 : 0 | KP Skoczów |
17:00 | ||
LKS Węgierska Górka - Żabnica | 2 : 3 | LKS Rajcza |
16:00 | ||
LKS Goleszów | 2 : 4 | LKS Strumień |
16:00 | ||
LKS Hażlach | 5 : 4 | CKS Cieszyn |
15:00 | ||
UKS Istebna | 0 : 0 | KKS Zebrzydowice |
15:00 | ||
wtorek, 15 sierpień 2023 | ||
KKS Zebrzydowice | 5 : 0 | LKS Goleszów |
17:00 | ||
KP Skoczów | 4 : 0 | LKS Hażlach |
17:00 | ||
CKS Cieszyn | 4 : 2 | WSS Wisła |
17:00 | ||
GKS Radziechowy - Wieprz | 1 : 1 | LKS Ślemień |
17:00 | ||
LKS Strumień | 1 : 1 | GKS Milówka |
16:00 | ||
LKS Pietrzykowice | 2 : 0 | LKS Węgierska Górka - Żabnica |
16:00 | ||
LKS Drogomyśl | 2 : 1 | UKS Istebna |
15:00 | ||
niedziela, 13 sierpień 2023 | ||
LKS Ślemień | 4 : 2 | CKS Cieszyn |
15:00 | ||
sobota, 12 sierpień 2023 | ||
TS Żywiec | 0 : 2 | LKS Pietrzykowice |
17:00 | ||
WSS Wisła | 0 : 0 | KP Skoczów |
17:00 | ||
LKS Hażlach | 2 : 1 | LKS Strumień |
17:00 | ||
LKS Węgierska Górka - Żabnica | 3 : 8 | GKS Radziechowy - Wieprz |
16:00 | ||
LKS Goleszów | 3 : 5 | UKS Istebna |
16:00 | ||
GKS Milówka | 3 : 1 | KKS Zebrzydowice |
15:00 | ||
LKS Rajcza | 0 : 2 | LKS Drogomyśl |
14:00 |
sobota, 11 maj 2024 | ||
LKS Goleszów | vs | LKS Rajcza |
14:00 | ||
KP Skoczów | vs | LKS Drogomyśl |
16:00 | ||
WSS Wisła | vs | LKS Ślemień |
16:00 | ||
LKS Hażlach | vs | LKS Węgierska Górka - Żabnica |
16:00 | ||
GKS Milówka | vs | TS Żywiec |
16:00 | ||
UKS Istebna | vs | LKS Pietrzykowice |
16:00 | ||
LKS Strumień | vs | CKS Cieszyn |
16:00 | ||
niedziela, 12 maj 2024 | ||
KKS Zebrzydowice | vs | GKS Radziechowy - Wieprz |
11:00 | ||
środa, 15 maj 2024 | ||
LKS Ślemień | vs | LKS Rajcza |
17:00 | ||
sobota, 18 maj 2024 | ||
LKS Drogomyśl | vs | WSS Wisła |
15:00 | ||
LKS Węgierska Górka - Żabnica | vs | GKS Milówka |
16:00 | ||
LKS Pietrzykowice | vs | KKS Zebrzydowice |
16:00 | ||
CKS Cieszyn | vs | KP Skoczów |
16:00 | ||
TS Żywiec | vs | LKS Goleszów |
17:00 | ||
GKS Radziechowy - Wieprz | vs | LKS Strumień |
17:00 | ||
niedziela, 19 maj 2024 | ||
LKS Rajcza | vs | UKS Istebna |
15:00 | ||
LKS Ślemień | vs | LKS Hażlach |
18:00 |