Wyniki rozgrywek żaki (sezon 2018/2019)

Poz. Zespół / Drużyna M Pkt B+ B-
1. UKS Cieszyn II ż. 18 54 229 44
2. KKS Zebrzydowice ż. 18 42 153 89
3. LKS Strumień ż. 18 37 126 54
4. RKS Chybie ż. 18 37 105 73
5. LKS Pogwizdów ż. 18 34 96 88
6. CKS Cieszyn II ż. 18 22 82 106
7. LKS Bąków ż. 18 20 81 108
8. LKS Puńców ż. 18 10 84 154
9. TS Cieszyn ż. 18 5 47 170
10. LKS Kończyce Małe ż. 18 2 48 165

Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień

  • Staroń Miłosz(23)
  • Górczyński Arkadiusz (22)
  • Nyga Igor (17)
  • Hutnicki Szymon(17)
  • Górka Szymon (11)

 

Wyniki

czwartek, 13 czerwiec 2019
LKS Bąków ż. 3 : 9 LKS Strumień ż.
17:30
TS Cieszyn ż. 3 : 0 LKS Kończyce Małe ż.
17:30
UKS Cieszyn II ż. 17 : 6 LKS Puńców ż.
17:30
LKS Pogwizdów ż. 6 : 5 CKS Cieszyn II ż.
17:30
środa, 12 czerwiec 2019
RKS Chybie ż. 5 : 9 KKS Zebrzydowice ż.
17:30
piątek, 7 czerwiec 2019
KKS Zebrzydowice ż. 0 : 9 UKS Cieszyn II ż.
17:30
czwartek, 6 czerwiec 2019
LKS Puńców ż. 2 : 8 LKS Pogwizdów ż.
17:30
środa, 5 czerwiec 2019
CKS Cieszyn II ż. 5 : 3 LKS Bąków ż.
17:40
LKS Strumień ż. 12 : 0 TS Cieszyn ż.
17:30
LKS Kończyce Małe ż. 0 : 5 RKS Chybie ż.
17:30
sobota, 1 czerwiec 2019
LKS Bąków ż. 7 : 3 TS Cieszyn ż.
17:30
piątek, 31 maj 2019
RKS Chybie ż. 2 : 11 LKS Strumień ż.
17:30
UKS Cieszyn II ż. 3 : 0 LKS Kończyce Małe ż.
17:00
środa, 29 maj 2019
CKS Cieszyn II ż. 6 : 6 LKS Puńców ż.
17:40
LKS Pogwizdów ż. 3 : 17 KKS Zebrzydowice ż.
17:30
wtorek, 28 maj 2019
CKS Cieszyn II ż. 3 : 0 LKS Kończyce Małe ż.
17:00
LKS Puńców ż. 3 : 3 LKS Bąków ż.
17:00
piątek, 24 maj 2019
KKS Zebrzydowice ż. 10 : 2 CKS Cieszyn II ż.
17:00
czwartek, 23 maj 2019
TS Cieszyn ż. 0 : 8 RKS Chybie ż.
17:00
środa, 22 maj 2019
LKS Kończyce Małe ż. 1 : 10 LKS Pogwizdów ż.
17:00
LKS Strumień ż. 2 : 10 UKS Cieszyn II ż.
17:00
piątek, 17 maj 2019
UKS Cieszyn II ż. 18 : 0 TS Cieszyn ż.
17:00
czwartek, 16 maj 2019
LKS Bąków ż. 2 : 4 RKS Chybie ż.
17:00
LKS Puńców ż. 7 : 8 KKS Zebrzydowice ż.
17:00
środa, 15 maj 2019
LKS Pogwizdów ż. 0 : 6 LKS Strumień ż.
17:00
piątek, 10 maj 2019
KKS Zebrzydowice ż. 8 : 3 LKS Bąków ż.
17:00
czwartek, 9 maj 2019
TS Cieszyn ż. 2 : 6 LKS Pogwizdów ż.
17:00
środa, 8 maj 2019
LKS Kończyce Małe ż. 5 : 5 LKS Puńców ż.
17:00
LKS Strumień ż. 9 : 3 CKS Cieszyn II ż.
17:00
RKS Chybie ż. 1 : 6 UKS Cieszyn II ż.
17:00
piątek, 3 maj 2019
KKS Zebrzydowice ż. 14 : 8 LKS Kończyce Małe ż.
16:30
czwartek, 2 maj 2019
LKS Bąków ż. 2 : 12 UKS Cieszyn II ż.
16:30
LKS Puńców ż. 2 : 7 LKS Strumień ż.
16:30
środa, 1 maj 2019
CKS Cieszyn II ż. 12 : 3 TS Cieszyn ż.
16:30
LKS Pogwizdów ż. 3 : 4 RKS Chybie ż.
10:00
czwartek, 25 kwiecień 2019
TS Cieszyn ż. 5 : 5 LKS Puńców ż.
16:30
środa, 24 kwiecień 2019
LKS Kończyce Małe ż. 12 : 14 LKS Bąków ż.
16:30
LKS Strumień ż. 7 : 5 KKS Zebrzydowice ż.
16:30
RKS Chybie ż. 4 : 3 CKS Cieszyn II ż.
16:30
UKS Cieszyn II ż. 11 : 4 LKS Pogwizdów ż.
16:30
piątek, 19 kwiecień 2019
KKS Zebrzydowice ż. 9 : 2 TS Cieszyn ż.
16:30
czwartek, 18 kwiecień 2019
LKS Puńców ż. 2 : 15 RKS Chybie ż.
16:30
LKS Bąków ż. 3 : 7 LKS Pogwizdów ż.
16:30
środa, 17 kwiecień 2019
CKS Cieszyn II ż. 3 : 9 UKS Cieszyn II ż.
16:30
LKS Kończyce Małe ż. 1 : 15 LKS Strumień ż.
16:30
czwartek, 18 październik 2018
LKS Strumień ż. 0 : 2 LKS Bąków ż.
16:00
LKS Kończyce Małe ż. 9 : 9 TS Cieszyn ż.
16:00
KKS Zebrzydowice ż. 3 : 2 RKS Chybie ż.
16:00
LKS Puńców ż. 0 : 14 UKS Cieszyn II ż.
16:00
CKS Cieszyn II ż. 2 : 5 LKS Pogwizdów ż.
16:00
czwartek, 11 październik 2018
LKS Bąków ż. 1 : 3 CKS Cieszyn II ż.
16:30
LKS Pogwizdów ż. 3 : 0 LKS Puńców ż.
16:30
UKS Cieszyn II ż. 22 : 2 KKS Zebrzydowice ż.
16:30
RKS Chybie ż. 7 : 1 LKS Kończyce Małe ż.
16:30
TS Cieszyn ż. 3 : 12 LKS Strumień ż.
16:30
piątek, 5 październik 2018
KKS Zebrzydowice ż. 3 : 5 LKS Pogwizdów ż.
16:30
czwartek, 4 październik 2018
TS Cieszyn ż. 1 : 3 LKS Bąków ż.
16:30
LKS Strumień ż. 1 : 4 RKS Chybie ż.
16:30
LKS Kończyce Małe ż. 3 : 14 UKS Cieszyn II ż.
16:30
LKS Puńców ż. 7 : 9 CKS Cieszyn II ż.
16:30
czwartek, 27 wrzesień 2018
LKS Bąków ż. 8 : 5 LKS Puńców ż.
16:30
CKS Cieszyn II ż. 2 : 4 KKS Zebrzydowice ż.
16:30
LKS Pogwizdów ż. 3 : 0 LKS Kończyce Małe ż.
16:30
UKS Cieszyn II ż. 8 : 2 LKS Strumień ż.
16:30
RKS Chybie ż. 9 : 2 TS Cieszyn ż.
16:30
czwartek, 20 wrzesień 2018
RKS Chybie ż. 6 : 6 LKS Bąków ż.
17:00
TS Cieszyn ż. 1 : 17 UKS Cieszyn II ż.
17:00
LKS Strumień ż. 2 : 2 LKS Pogwizdów ż.
17:00
LKS Kończyce Małe ż. 6 : 9 CKS Cieszyn II ż.
17:00
KKS Zebrzydowice ż. 17 : 4 LKS Puńców ż.
17:00
czwartek, 13 wrzesień 2018
LKS Bąków ż. 4 : 10 KKS Zebrzydowice ż.
17:00
LKS Puńców ż. 13 : 0 LKS Kończyce Małe ż.
17:00
CKS Cieszyn II ż. 0 : 4 LKS Strumień ż.
17:00
LKS Pogwizdów ż. 14 : 3 TS Cieszyn ż.
17:00
UKS Cieszyn II ż. 16 : 5 RKS Chybie ż.
17:00
czwartek, 6 wrzesień 2018
UKS Cieszyn II ż. 9 : 3 LKS Bąków ż.
17:30
RKS Chybie ż. 6 : 2 LKS Pogwizdów ż.
17:30
TS Cieszyn ż. 2 : 8 CKS Cieszyn II ż.
17:30
LKS Strumień ż. 12 : 3 LKS Puńców ż.
17:30
LKS Kończyce Małe ż. 1 : 17 KKS Zebrzydowice ż.
17:30
czwartek, 30 sierpień 2018
LKS Bąków ż. 8 : 1 LKS Kończyce Małe ż.
17:30
KKS Zebrzydowice ż. 6 : 2 LKS Strumień ż.
17:30
LKS Puńców ż. 10 : 7 TS Cieszyn ż.
17:30
CKS Cieszyn II ż. 2 : 8 RKS Chybie ż.
17:30
LKS Pogwizdów ż. 5 : 15 UKS Cieszyn II ż.
17:30
czwartek, 23 sierpień 2018
LKS Pogwizdów ż. 10 : 6 LKS Bąków ż.
17:30
UKS Cieszyn II ż. 19 : 5 CKS Cieszyn II ż.
17:30
RKS Chybie ż. 10 : 4 LKS Puńców ż.
17:30
TS Cieszyn ż. 1 : 11 KKS Zebrzydowice ż.
17:30
LKS Strumień ż. 13 : 0 LKS Kończyce Małe ż.
17:30




Najnowsze ogłoszenia

Zarabiaj w domu

palogo
Miejscowość: Strumień
Cena(PLN): 500
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…