Wyniki rozgrywek orliki (sezon 2020/2021)

poniedziałek, 26 październik 2020
CKS Cieszyn o. 1 : 13 UKS Cieszyn o.
15:30
KP Skoczów o. 7 : 6 KKS Zebrzydowice o.
15:30
poniedziałek, 19 październik 2020
MKP Brenna-Górki o. 4 : 9 CKS Cieszyn o.
18:45
KKS Zebrzydowice o. 10 : 3 LKS Pogwizdów o.
17:00
RKS Chybie o. 2 : 7 KP Skoczów o.
16:00
LKS Strumień o. 2 : 9 KS Ustroń o.
16:00
UKS Cieszyn o. 10 : 3 UKS Istebna o.
16:00
poniedziałek, 12 październik 2020
KS Ustroń o. 14 : 1 RKS Chybie o.
16:00
sobota, 10 październik 2020
UKS Istebna o. 7 : 4 LKS Strumień o.
16:00
LKS Pogwizdów o. 9 : 2 MKP Brenna-Górki o.
14:00
poniedziałek, 5 październik 2020
MKP Brenna-Górki o. 4 : 11 KP Skoczów o.
18:45
KKS Zebrzydowice o. 7 : 7 KS Ustroń o.
17:00
LKS Pogwizdów o. 9 : 0 CKS Cieszyn o.
16:30
RKS Chybie o. 4 : 9 UKS Istebna o.
16:30
LKS Strumień o. 1 : 7 UKS Cieszyn o.
16:30
poniedziałek, 28 wrzesień 2020
UKS Cieszyn o. 13 : 4 RKS Chybie o.
17:00
KP Skoczów o. 8 : 3 LKS Pogwizdów o.
16:30
KS Ustroń o. 5 : 8 MKP Brenna-Górki o.
16:00
sobota, 26 wrzesień 2020
UKS Istebna o. 8 : 5 KKS Zebrzydowice o.
16:00
CKS Cieszyn o. 0 : 9 LKS Strumień o.
11:00
wtorek, 22 wrzesień 2020
RKS Chybie o. 3 : 8 LKS Strumień o.
17:00
poniedziałek, 21 wrzesień 2020
MKP Brenna-Górki o. 7 : 9 UKS Istebna o.
18:45
LKS Pogwizdów o. 2 : 6 KS Ustroń o.
17:00
KKS Zebrzydowice o. 4 : 13 UKS Cieszyn o.
17:00
KP Skoczów o. 11 : 2 CKS Cieszyn o.
16:30
poniedziałek, 14 wrzesień 2020
CKS Cieszyn o. 10 : 5 RKS Chybie o.
17:40
LKS Strumień o. 6 : 3 KKS Zebrzydowice o.
17:30
UKS Cieszyn o. 6 : 1 MKP Brenna-Górki o.
17:00
KS Ustroń o. 13 : 7 KP Skoczów o.
16:00
sobota, 12 wrzesień 2020
UKS Istebna o. 9 : 2 LKS Pogwizdów o.
17:00
poniedziałek, 7 wrzesień 2020
MKP Brenna-Górki o. 3 : 11 LKS Strumień o.
18:45
KKS Zebrzydowice o. 13 : 2 RKS Chybie o.
17:00
KP Skoczów o. 2 : 4 UKS Istebna o.
16:30
KS Ustroń o. 9 : 2 CKS Cieszyn o.
16:00
sobota, 5 wrzesień 2020
LKS Pogwizdów o. 2 : 5 UKS Cieszyn o.
10:00
poniedziałek, 31 sierpień 2020
RKS Chybie o. 9 : 16 MKP Brenna-Górki o.
18:00
LKS Strumień o. 10 : 4 LKS Pogwizdów o.
18:00
CKS Cieszyn o. 5 : 5 KKS Zebrzydowice o.
17:40
UKS Cieszyn o. 5 : 2 KP Skoczów o.
17:00
sobota, 29 sierpień 2020
UKS Istebna o. 4 : 7 KS Ustroń o.
17:00
poniedziałek, 24 sierpień 2020
MKP Brenna-Górki o. 8 : 8 KKS Zebrzydowice o.
18:45
LKS Pogwizdów o. 11 : 5 RKS Chybie o.
18:00
KP Skoczów o. 6 : 5 LKS Strumień o.
16:30
KS Ustroń o. 3 : 4 UKS Cieszyn o.
16:00
sobota, 22 sierpień 2020
UKS Istebna o. 19 : 2 CKS Cieszyn o.
17:00

Najnowsze ogłoszenia

Zarabiaj w domu

palogo
Miejscowość: Strumień
Cena(PLN): 500
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…