Wyniki klasy okręgowej w sezonie 2021 (grupa spadkowa)

niedziela, 13 czerwiec 2021
UKS Istebna 2 : 1 RKS Chybie
17:00
LKS Pogórze 2 : 4 TS Węgierska Górka
11:00
sobota, 12 czerwiec 2021
LKS Strumień 3 : 5 LKS Ujsoły
16:00
KKS Zebrzydowice 2 : 2 LKS Węgierska Górka - Żabnica
16:00
LKS Pietrzykowice 3 : 1 LKS Pruchna
16:00
niedziela, 6 czerwiec 2021
LKS Ujsoły 3 : 2 LKS Goleszów
15:00
sobota, 5 czerwiec 2021
KKS Zebrzydowice 6 : 0 UKS Istebna
17:00
TS Węgierska Górka 0 : 2 LKS Strumień
17:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 2 : 5 LKS Pogórze
17:00
RKS Chybie 0 : 0 LKS Pietrzykowice
17:00
czwartek, 3 czerwiec 2021
LKS Strumień 1 : 0 LKS Węgierska Górka - Żabnica
16:00
LKS Goleszów 1 : 3 TS Węgierska Górka
16:00
LKS Pietrzykowice 1 : 0 KKS Zebrzydowice
16:00
LKS Pogórze 3 : 2 UKS Istebna
11:00
LKS Pruchna 1 : 3 LKS Ujsoły
11:00
niedziela, 30 maj 2021
UKS Istebna 1 : 2 LKS Strumień
17:00
sobota, 29 maj 2021
LKS Ujsoły 4 : 1 RKS Chybie
16:00
TS Węgierska Górka 1 : 1 LKS Pruchna
16:00
LKS Pietrzykowice 2 : 0 LKS Pogórze
16:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 8 : 0 LKS Goleszów
13:00
niedziela, 23 maj 2021
LKS Ujsoły 6 : 3 KKS Zebrzydowice
15:00
sobota, 22 maj 2021
TS Węgierska Górka 1 : 2 RKS Chybie
16:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 6 : 2 LKS Pruchna
16:00
LKS Strumień 0 : 2 LKS Pietrzykowice
16:00
LKS Goleszów 0 : 4 UKS Istebna
16:00
niedziela, 16 maj 2021
UKS Istebna 3 : 0 LKS Pruchna
17:00
LKS Pogórze 8 : 2 LKS Ujsoły
11:00
sobota, 15 maj 2021
KKS Zebrzydowice 1 : 1 TS Węgierska Górka
17:00
LKS Pietrzykowice 5 : 1 LKS Goleszów
16:00
RKS Chybie 3 : 0 LKS Węgierska Górka - Żabnica
16:00
niedziela, 9 maj 2021
LKS Pruchna 3 : 1 LKS Pietrzykowice
16:00
LKS Ujsoły 1 : 1 LKS Strumień
15:00
sobota, 8 maj 2021
RKS Chybie 1 : 0 UKS Istebna
16:00
TS Węgierska Górka 1 : 2 LKS Pogórze
16:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 3 : 1 KKS Zebrzydowice
16:00
poniedziałek, 3 maj 2021
LKS Goleszów 2 : 2 LKS Ujsoły
17:00
LKS Strumień 4 : 2 TS Węgierska Górka
17:00
LKS Pietrzykowice 3 : 0 RKS Chybie
17:00
LKS Pogórze 2 : 4 LKS Węgierska Górka - Żabnica
17:00
UKS Istebna 2 : 2 KKS Zebrzydowice
17:00
sobota, 1 maj 2021
LKS Węgierska Górka - Żabnica 4 : 0 LKS Strumień
15:00
TS Węgierska Górka 2 : 1 LKS Goleszów
15:00
LKS Ujsoły 2 : 0 LKS Pruchna
15:00
KKS Zebrzydowice 1 : 3 LKS Pietrzykowice
15:00
UKS Istebna 1 : 3 LKS Pogórze
15:00
niedziela, 25 kwiecień 2021
LKS Pruchna 5 : 0 TS Węgierska Górka
16:00
sobota, 24 kwiecień 2021
RKS Chybie 4 : 2 LKS Ujsoły
16:00
LKS Strumień 3 : 0 UKS Istebna
16:00
LKS Pogórze 1 : 3 LKS Pietrzykowice
16:00
LKS Goleszów 0 : 2 LKS Węgierska Górka - Żabnica
15:00
sobota, 21 listopad 2020
LKS Pruchna 1 : 0 LKS Pogórze
14:00
niedziela, 15 listopad 2020
LKS Pruchna 0 : 1 KKS Zebrzydowice
14:00
UKS Istebna 1 : 1 LKS Węgierska Górka - Żabnica
14:00
LKS Pogórze 0 : 2 LKS Strumień
11:00
sobota, 14 listopad 2020
LKS Ujsoły 3 : 7 LKS Pietrzykowice
14:00
środa, 11 listopad 2020
KKS Zebrzydowice 6 : 1 RKS Chybie
14:00
LKS Strumień 2 : 3 LKS Goleszów
14:00
LKS Pietrzykowice 1 : 1 UKS Istebna
14:00
sobota, 7 listopad 2020
LKS Goleszów 2 : 0 LKS Pruchna
14:00
sobota, 31 październik 2020
LKS Ujsoły 3 : 1 TS Węgierska Górka
14:00
KKS Zebrzydowice 1 : 2 LKS Pogórze
14:00
LKS Pruchna 2 : 3 RKS Chybie
14:00
niedziela, 25 październik 2020
UKS Istebna 2 : 3 TS Węgierska Górka
14:30
sobota, 24 październik 2020
LKS Węgierska Górka - Żabnica 4 : 3 LKS Pietrzykowice
15:00
LKS Strumień 2 : 2 KKS Zebrzydowice
11:00
czwartek, 22 październik 2020
LKS Goleszów 2 : 4 RKS Chybie
16:00
niedziela, 18 październik 2020
LKS Ujsoły 2 : 3 UKS Istebna
13:00
niedziela, 11 październik 2020
LKS Pogórze 1 : 1 RKS Chybie
11:00
sobota, 10 październik 2020
LKS Strumień 5 : 3 LKS Pruchna
15:00
niedziela, 4 październik 2020
KKS Zebrzydowice 4 : 0 LKS Goleszów
11:00
sobota, 3 październik 2020
TS Węgierska Górka 2 : 2 LKS Węgierska Górka - Żabnica
15:00
RKS Chybie 1 : 4 LKS Strumień
15:00
sobota, 26 wrzesień 2020
LKS Goleszów 1 : 2 LKS Pogórze
16:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 2 : 1 LKS Ujsoły
16:00
LKS Pietrzykowice 1 : 0 TS Węgierska Górka
16:00
sobota, 19 wrzesień 2020
LKS Pietrzykowice 3 : 1 LKS Ujsoły
16:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 5 : 1 UKS Istebna
16:00
KKS Zebrzydowice 4 : 1 LKS Pruchna
16:00
LKS Strumień 4 : 1 LKS Pogórze
16:00
niedziela, 13 wrzesień 2020
UKS Istebna 2 : 3 LKS Pietrzykowice
16:00
sobota, 12 wrzesień 2020
LKS Goleszów 3 : 1 LKS Strumień
16:00
RKS Chybie 0 : 1 KKS Zebrzydowice
16:00
sobota, 5 wrzesień 2020
LKS Pruchna 3 : 0 LKS Goleszów
16:00
niedziela, 30 sierpień 2020
LKS Pogórze 1 : 5 KKS Zebrzydowice
16:00
sobota, 29 sierpień 2020
RKS Chybie 1 : 2 LKS Pruchna
17:00
TS Węgierska Górka 6 : 1 LKS Ujsoły
16:00
niedziela, 23 sierpień 2020
TS Węgierska Górka 5 : 0 UKS Istebna
11:00
sobota, 22 sierpień 2020
RKS Chybie 4 : 1 LKS Goleszów
17:00
KKS Zebrzydowice 0 : 0 LKS Strumień
17:00
LKS Pietrzykowice 4 : 2 LKS Węgierska Górka - Żabnica
15:00
niedziela, 16 sierpień 2020
UKS Istebna 5 : 1 LKS Ujsoły
16:00
LKS Pogórze 3 : 0 LKS Pruchna
11:00
niedziela, 9 sierpień 2020
LKS Pruchna 7 : 1 LKS Strumień
16:00
sobota, 8 sierpień 2020
RKS Chybie 6 : 3 LKS Pogórze
17:00
sobota, 1 sierpień 2020
LKS Strumień 2 : 0 RKS Chybie
17:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 2 : 2 TS Węgierska Górka
16:00
LKS Goleszów 2 : 4 KKS Zebrzydowice
16:00
niedziela, 26 lipiec 2020
LKS Pogórze 1 : 1 LKS Goleszów
11:00
sobota, 25 lipiec 2020
LKS Ujsoły 0 : 3 LKS Węgierska Górka - Żabnica
16:00
TS Węgierska Górka 2 : 3 LKS Pietrzykowice
16:00

sobota, 19 czerwiec 2021
LKS Goleszów vs LKS Pietrzykowice
16:00
TS Węgierska Górka vs KKS Zebrzydowice
16:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica vs RKS Chybie
16:00
LKS Pruchna vs UKS Istebna
18:00
niedziela, 20 czerwiec 2021
LKS Ujsoły vs LKS Pogórze
15:00
sobota, 26 czerwiec 2021
RKS Chybie vs TS Węgierska Górka
17:00
KKS Zebrzydowice vs LKS Ujsoły
17:00
LKS Pruchna vs LKS Węgierska Górka - Żabnica
17:00
LKS Pietrzykowice vs LKS Strumień
17:00
UKS Istebna vs LKS Goleszów
17:00

Najnowsze ogłoszenia

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…