Turniej Halowy Orlików o mistrzostwo Podokręgu Skoczów

W niedzielę 15 grudnia 2019 r. w Hali Sportowej w Strumieniu rozegrano Turniej Halowy Orlików o Mistrzoswo Podokręgu Piłki Nożnej w Skoczowie.

W turnieju udział wzięło 10 drużyn, które w wyniku losowania zostały podzielone na dwie grupy a następnie rozegrały mecze eliminacyjne.

Grupa "A" - KS Ustroń, LKS Strumień, Lukam 2010 sp. z o.o., LKS Pogwizdów, LKS Puńców
Grupa "B" - LKS Pogórze, MKP Brenna-Górki, RKS Chybie, LKS Górki W., UKS Cieszyn

WYNIKI I TABELE MECZY ELIMINACYJNYCH

GRUPA "A"
LKS Pogwizdów - LKS Puńców - 4:0
LKS Strumień - Lukam 2010 sp. z o.o. - 0:1
LKS Puńców - LKS Strumień - 0:3
KS Ustroń - LKS Pogwizdów - 3:1
LKS Strumień - KS Ustroń - 0:3
Lukam 2010 sp. z o.o. - LKS Puńców - 10:0
KS Ustroń - Lukam 2010 sp. z o.o. - 0:3
LKS Pogwizdów - LKS Strumień - 0:0
Lukam 2010 sp. z o.o. - LKS Pogwizdów - 0:1
LKS Puńców - KS Ustroń - 0:4

TABELA GRUPY "A"
1. Lukam 2010 sp. z o.o. - 9pkt. 14:1
2. KS Ustroń - 9pkt. 10:4
3. LKS Pogwizdów - 7pkt. 6:3
4. LKS Strumień - 4pkt. 3:4
5. LKS Puńców - 0pkt. 0:21

GRUPA "B"
MKP Brenna-Górki - LKS Pogórze - 1:1
LKS Górki W. - RKS Chybie - 0:3
LKS Pogórze - LKS Górki W. - 4:0
UKS Cieszyn - MKP Brenna-Górki - 1:1
LKS Górki W. - UKS Cieszyn - 0:6
RKS Chybie - LKS Pogórze - 0:1
UKS Cieszyn - RKS Chybie - 2:0
MKP Brenna-Górki - LKS Górki W. - 8:1
RKS Chybie - MKP Brenna-Górki - 1:1
LKS Pogórze - UKS Cieszyn - 0:4

TABELA GRUPY "B"
1. UKS Cieszyn - 10pkt. 13:1
2. LKS Pogórze - 7pkt. 6:5
3. MKP Brenna-Górki - 6pkt. 11:4
4. RKS Chybie - 4pkt. 4:4
5. LKS Górki W. - 0pkt. 1:21

MECZE PÓŁFINAŁOWE:
Lukam 2010 sp. z o.o. - LKS Pogórze - 3:0
KS Ustroń - UKS Cieszyn - 3:1

MECZ O IX MIEJSCE:
LKS Puńców - LKS Górki W. - 0:0 rzk. 2:1

MECZ O VII MIEJSCE:
LKS Strumień - RKS Chybie - 1:0

MECZ O V MIEJSCE:
LKS Pogwizdów - MKP Brenna-Górki - 0:1

MECZ O III MIEJSCE:
LKS Pogórze - UKS Cieszyn - 2:2 rzk. 1:3

MECZ O I MIEJSCE:
Lukam 2010 sp. z o.o. - KS Ustroń - 0:2

TABELA KOŃCOWA:
I - KS USTROŃ
II - LUKAM 2010 sp. z o.o.
III - UKS CIESZYN
IV - LKS POGÓRZE
V - MKP BRENNA-GÓRKI
VI - LKS POGWIZDÓW
VII - LKS STRUMIEŃ
VIII - RKS CHYBIE
IX - LKS PUŃCÓW
X - LKS GÓRKI W.

Po zakończonym turnieju puchary oraz nagrodę rzeczową w postaci piłki zwycięzcą tego turnieju wręczyli: Prezes Podokręgu Skoczów Bogusław Walica i Przewodniczący Kolegium Sędziów Podokręgu Skoczów Józef Mazur

 

Foto: Stanisław Ochodek

  • dsc_0001
  • dsc_0002
  • dsc_0006
  • dsc_0008
  • dsc_0009
  • dsc_0011
  • dsc_0013
  • dsc_0016
  • dsc_0018
  • dsc_0019
  • dsc_0020
  • dsc_0021
  • dsc_0024
  • dsc_0026
  • dsc_0027
  • dsc_0029
  • dsc_0031
  • dsc_0034
  • dsc_0035
  • dsc_0038
  • dsc_0040
  • dsc_0044
  • dsc_0045
  • dsc_0046
  • dsc_0047
  • dsc_0048
  • dsc_0051
  • dsc_0053
  • dsc_0054
  • dsc_0055
  • dsc_0057
  • dsc_0058
  • dsc_0060
  • dsc_0065
  • dsc_0068
  • dsc_0069
  • dsc_0070
  • dsc_0071
  • dsc_0072
  • dsc_0074
  • dsc_0075
  • dsc_0077
  • dsc_0080
  • dsc_0083
  • dsc_0085
  • dsc_0086
  • dsc_0091
  • dsc_0092
  • dsc_0093
  • dsc_0096
  • dsc_0097
  • dsc_0098
  • dsc_0099
  • dsc_0101
  • dsc_0108
  • dsc_0109
  • dsc_0112
  • dsc_0114
  • dsc_0118
  • dsc_0121
  • dsc_0124
  • dsc_0127
  • dsc_0130
  • dsc_0135
  • dsc_0142
  • dsc_0143
  • dsc_0147
  • dsc_0151
  • dsc_0152
  • dsc_0154
  • dsc_0157
  • dsc_0158
  • dsc_0160
  • dsc_0161
  • dsc_0162
  • dsc_0164
  • dsc_0165
  • dsc_0169
  • dsc_0171
  • dsc_0174

 

Autor

stanislaw

Redaktor sportowy, sekretarz klubu LKS Wisła Strumień

Najnowsze ogłoszenia

Doradca klienta

logo-biale
Miejscowość: Pszczyna

Kierowca międzyn. kat.B

cropped-arra-rlogo-01
Miejscowość: Głogów
Cena(PLN): 1
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…