Martin Podžorný - wernisaż wystawy fotografii

Martin Podžorný KRAJINA MÉHO SRDCE
wernisaż wystawy fotografii
27.10.2022 (czwartek) godz. 18.00
wstęp wolny

Martin Podžorný – fotograf pochodzący z Czeskiego Cieszyna. Swojej pasji poświęca się od lat szkolnych. Przeszedł przez cały historyczny rozwój fotografii – zaczynał od zdjęć analogowych, przez wywoływanie klisz i powiększanie odbitek w łazience, aż do dzisiejszej fotografii cyfrowej. Obecnie, aby uzyskać jak najlepszy efekt, chętnie korzysta z najnowszych technologii.

Jest założycielem i prezesem Klubu Fotograficznego Zvonek (Fotoklubu Zvonek z.s.) z siedzibą w Czeskim Cieszynie-Żukowie Dolnym. Organizuje coroczne wystawy, prezentując zdjęcia swojego autorstwa w ramach działalności klubu lub też osobno, przygotowując wystawy autorskie. Od wielu lat współpracuje z Miastem Czeski Cieszyn, dokumentując ważniejsze imprezy i projekty. Fotografuje ponadto dla organizacji turystycznych, które zajmują się promocją ciekawych miejsc Śląska Cieszyńskiego i Kraju Morawsko-Śląskiego.
Zdjęcia autorstwa Martina Podžornego znaleźć można także w amerykańskiej bazie Shutterstock. Z jego portfolio korzystają czasopisma, agencje reklamowe i media elektroniczne z całego świata. Ponadto współpracuje z agencją nieruchomości w zakresie fotografii wnętrz domów, mieszkań i powierzchni handlowych. Fotografie Martina Podžornego obejrzeć można na stronie internetowej.

Autor

damiano

Administrator portalu www.strumien.com

Najnowsze ogłoszenia

Wakacyjna praca dla uczni

praca-wakacyjna
Miejscowość: Strumień
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…