Ludowy Klub Sportowy "Wisła" w Strumieniu - seniorzy

SENIORZY:

- sezon 1994/95 klasa okręgowa;
- sezon od 1995/96 do 1996/97 kl. "A", później ponowny awans do klasy okręgowej (4 sezony od 1997/98 do 2000/01);
- sezon 2001/02 do 2009/10 kl. "A", później ponowny awans do klasy okręgowej (3 sezony od 2010/11 do 2012/13);
- od sezonu 2013/14 kl. "A";
- w sezonie od 1994/95 do 1998/99 (z przerwą w sezonie 1996/97) klub posiadał 2-gą drużynę, która występowała w kl. "C".

W klubie grali między innymi: Jan Furlepa, Józef Kwiek, Ryszard Słodowy, Marek Tekiela, Roman Bielaczek, Jarosław Wolny, Wiesław Łach, Dariusz Kudła, Norbert Ceglarek, Marcin Ogierman, Sebastian Furlepa, Tomasz Matloch, Grzegorz Podeszwa, Robert Żyradzki, Ryszard Majchrzak, Tomasz Rolka, Tomasz Szczepan.

 

 

OBECNY SKŁAD DRUŻYNY SENIORÓW
BRAMKARZE: Brak Łukasz, Walak Przemysław, Jodłowiec Szymon
OBROŃCY: Kotkowski Przemysławl, Masłowski Krzysztof, Łyżwa Dawid, Łyżwa Mateusz
POMOCNICY: Niebisz Marcin, Markiton Adrian, Janota Mateusz, Szpilarewicz Piotr, Tekla Krystian, Pryczek Artur, Czakon Szymon
NAPASTNICY: Indyk Dariusz, Bourrioux Patryk, Szczypka Maksymilian, Lang Jan, Miły Artur, Wojtków Bartosz.

 

Tabela "A" klasy 

Poz. Zespół / Drużyna M Pkt B+ B-
1. TS Cieszyn 22 52 66 23
2. LKS Strumień 22 51 73 30
3. LKS Goleszów 22 36 69 50
4. LKS Pogwizdów 22 36 35 23
5. LKS Pogórze 21 32 46 38
6. KP Skoczów II 22 29 41 42
7. UKS Istebna 21 29 43 48
8. LKS Brenna 21 28 43 40
9. LKS Zabłocie 21 28 37 50
10. LKS Bąków 22 28 34 51
11. LKS Kończyce Wielkie 22 25 34 38
12. LKS Pielgrzymowice 21 25 37 43
13. LKS Hażlach 21 15 31 52
14. LKS Dębowiec 22 12 22 83

Wyniki ostatniej kolejki

sobota, 18 maj 2019
LKS Goleszów 4 : 4 LKS Strumień
16:00
LKS Bąków 1 : 0 LKS Dębowiec
16:00
LKS Kończyce Wielkie 2 : 2 LKS Pogwizdów
16:00
TS Cieszyn 8 : 1 KP Skoczów II
11:00
niedziela, 12 maj 2019
LKS Zabłocie 2 : 6 TS Cieszyn
16:00
LKS Pogwizdów 4 : 2 LKS Pielgrzymowice
16:00
LKS Hażlach 0 : 2 LKS Kończyce Wielkie
16:00


Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień

  • Wojtków Bartosz (22)
  • Indyk Dariusz (12)
  • Łyżwa Dawid (9)
  • Pryczek Artur (6)
  • Miły Artur (5)

 

WYNIKI AKTUALNE W SEZONIE 2018/2019

Wyniki rozgrywek "A" klasy (sezon 2017/2018)
Wyniki rozgrywek "A" klasy (sezon 2016/2017)
Wyniki rozgrywek "A" klasy (sezon 2015/2016)
Wyniki rozgrywek "A" klasy (sezon 2014/2015)
Wyniki rozgrywek "A" klasy (sezon 2013/2014)
Wyniki meczy kl. okręgowej (sezon 2012/2013)
Wyniki meczy kl. okręgowej (sezon 2011/2012)
Wyniki meczy kl. okręgowej (sezon 2010/2011)
Wyniki rozgrywek "A" klasy (sezon 2009/2010)
Wyniki rozgrywek "A" klasy (sezon 2008/2009)
Wyniki rozgrywek "A" klasy (sezon 2007/2008)
Wyniki rozgrywek "A" klasy (sezon 2006/2007)
Wyniki rozgrywek "A" klasy (sezon 2005/2006)

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

JUNIORZY

TRAMPKARZE

ORLIKI

ŻAKI

 

Najnowsze ogłoszenia

Dezynfekcja po zmarłych

reklama-strona-i-facebook
Miejscowość: Strumień
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…